Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Vanavond, 23-06 rond 20.15/20.30 een heel erg donkerblauwe, of donkerpaarse Manta B met Evolution uitbouw, en velgen die er fatsoenlijk onder pasten, in Lelystad, op de weg richting de Enkhuizerdijk ergens. Zag er gaaf uit van afstand!
kan wel eens die ouwe evo zijn van jozef die jozef in bezit heeft gehad die gozer die hem voor jozef had kwam uit zwolle dacht ik blauwe evo is dat met van die gouwe bbs velgen erg dik is ie wel in iedergeval
Volgens mij was dit niet de oude van Jozef. Deze was echt donkerblauw, geen metallic kleur, echt heel donker. En volgens mij een normaal B2 front ipv. een stuk eruit geslepen bij de sleuven. Ook geen goude BBS-ers
Gisterenmiddag naast de a2/a58 op de ring van Eindhoven.
Bruine B1 met pech.
Stond een vrouw bij de praatpaal.
Ja, helaas was ik dat. Op weg naar Budel ging het stekkertje van m'n bobine los....Hotterdestotter de snelweg over. Gelukkig alweer opgelost. Ik moest wel weggesleept worden omdat ik op een 'gevaarlijke' plek stond.
vanmiddag gespot toen ik een biertje ging halen in de garage: een mooie knal-oranje manta b met 2.2 webers volledig gekleaned en dikke borbet a wielen (9jx16, 215/40 en 225/40-16). lokatie: in mijn garage in wijk bij duurstede.
Gisterenavond vlak voor Lochem vanaf Loarne Marco 'opa' Sohns met zn 6 pitter. Zichtbaar genietend onderuit gezakt met een veel te grote zonnebril. Ik zwaaide nog vanuit mn Mighty Kadett. :thumbup
rond 3 uur op de A1 richting amsterdam een blauwe manta B1 gespot! wij reden met de commodore A cabrio met aanhangwagen en daarop een 3.0 24v motor en een blauwe commodore B.
de manta haalde ons in, waarna er een mevrouw half uit de auto kwam zetten en naar ons zwaaide:thumbup