GLX 1.6 Benzine

rene

Post weinig
Ik zie op de 2de hands markt alleen maar automaten.

Is deze wel op de markt gekomen met een handbak?
 
[quote quote=18376557]

rene wrote:
Ik zie op de 2de hands markt alleen maar automaten. Is deze wel op de markt gekomen met een handbak?
Kijk eens bij b.v Opel Mulders Tiel, of Gaspedaal.nl Daar barst het van handgeschakelde jonge gebruikte GLX,en. Succes.[/quote]

Plaats hier een link van de GLX 1.6 benzine die handgeschakeld is............

 

 
 
[quote quote=18376564]

rene wrote:
rene wrote:
Ik zie op de 2de hands markt alleen maar automaten. Is deze wel op de markt gekomen met een handbak?Plaats hier een link van de GLX 1.6 benzine die handgeschakeld is…………
Heb net gekeken op Gas Pedaal.nl Wel 608 stuks. (bijna allemaal 1.2)Maar jij zoekt een 1.6. Die zijn er maar weinig verkocht. En die er gekocht zijn, zijn bijna 99% automaat. Want als je geld genoeg hebt voor een 1.6; heb je het liefst een automaat. Dus een handgeschakelde, zal heel moeilijk worden voor je.[/quote]

Hans, ik zal je uit de droom helpen. Er zijn helemaal geen handbakken gemaakt van de GLX 1.6 dus die ene% van je bestaat niet. (BRON OPEL NEDERLAND)

Verder je opmerking van als je genoeg geld hebt voor een 1.6 heb je het liefst een automaat, dan praat je voor je zelf. Ik ken er genoeg die geld zat hebben en toch een handbak kopen.

Ook even gevraagd of het nodig is om een extra koeler te plaatsen na het plaatsen van trekhaak. (mijn andere draadje) Nee voor deze modellen is dat niet nodig, het was tot 2010 sporadisch wel een voorgekomen dat bepaalde modellen die ondersteuning nodig hadden.

Als er iets gevraagd wordt en ik weet het niet, dan reageer ik niet. Dat zouden meer mensen moeten doen.
 
ik noem het forumburgermeesters.

Ik heb eerst hier de vraag over die handbak gesteld.

Omdat ik, later die dag, OPEL Nederland toch moest bellen heb ik gelijk de vraag gesteld die door JOPSA hier nog eens werd bevestigd.

Er zijn geen 1.6 handbakken gemaakt.

Vervolgens komt er hier iemand iets vragen over een groene GLX? Dan reageer ik toch ook niet dat er wel 1000 zwarte, witte, gele en blauwen te koop zijn. Als ik de vraag niet kan beantwoorden dan reageer ik niet. Het is toch niet nodig om te reageren om te reageren? :unsure:

Nee geen rechtbank, maar volgens mij ook geen babbelhoek.
 
Zoals ik had aangegeven heb ik uiteindelijk een Grandland 1.6 Ultimate gekocht.

Gevonden in Duitsland, Moonstone gray full options, maar geen panoramadak. Eerste toelating 4-12-2019 dus een jaar oud.

Inmiddels 150 km gereden en ik krijg de glimlacht niet meer van mijn gezicht.

Wat een verschil met de oude (2016) Astra K.

Ik ben ooit begonnen met een Ascona 1.6 toen naar een Kadett 1.3i naar een Astra 1.4 een Vectra 2.0 en een Astra K 1.4 150 pk en nu dan deze Grandland.

Los van het vermogen, 30 pk meer, wat een weldaad deze auto. Ik ga zo lang ik het me kan permitteren niet meer klein rijden.

Over 14 dagen ga ik er een trekhaak onderzetten en dan gaan wij (mits corona het toestaat) eens een tochtje met de caravan doen. Ik heb er vertrouwen in.
 
Gefeliciteerd met je auto Rene. Ben wel benieuwd naar je ervaring, ook met de caravan. Bijv het verbruik met en zonder de caravan. Rij zelf de Diesel ivm de caravan, maar de volgende wordt waarschijnlijk een benzine.
 
@Supermotard bedankt

Ik ben eigenlijk een onbezonnen rijder, aan 100 km pu doe ik niet :rolling: dus zal het verbruik me wel tegenvallen.

Maar daarentegen rijd ik niet zoveel km per jaar (rond de 10-12k per jaar) dus kan me het eigenlijk niet zoveel schelen. :yahoo:

Ik tank overigens altijd E5 vanwege de weinige km s en de extra pk`s ❤️

Maar ik zal eens proberen op te letten.

 

 

 
 
Ik heb de 1.6 180 pk automaat en je kan daar zelf me schakelen ook even tegen de pook naar links en je schakelt zelf

 
 
Terug
Naar boven