Astra G OPC 2 Station

edie

Lid
Goededag .

Ik heb een vraag of er iemand weet hoeveel Astra G OPC 2 Station er zijn in nederland ben eigenlijk wel benieuwd daar naar .gr henry
 
0413685-Opel-Astra-Station-2.0-Turbo-OPC-2002.jpg




0413683-Opel-Astra-Station-2.0-Turbo-OPC-2002.jpg




Zoiets...
 
Het is heel lastig om de OPC érs uit de RDW database te krijgen ze staan niet vermeld als OPC maar als gewone Caravan/Staion met een 2.0 blok en geen motortype, dus tja.
 
Ik heb geen idee hoeveel OPC 2 er gebouwd zijn.



Heb ook geen goede site kunnen vinden waar dat vermeld staat.
 
Weet iemand toevallig een goede OPC site waar echt de juiste info wordt gemeld over OPC en het OPC Center ?



Waar dus niet alle Astra G OPC's op 1 hoop gegooid worden.

Waar dus juiste info over de Extrem staat.
 
Ik heb ooit wel eens gehoord of gelezen dat er maar 10 OPC stations in Nederland zijn maar of dat ook zo is weet ik niet.
 
@Silence wrote:Ik heb ooit wel eens gehoord of gelezen dat er maar 10 OPC stations in Nederland zijn maar of dat ook zo is weet ik niet.



Wellicht slechts 10 geleverd in NL?

Als ik even in m'n foto-archief duik, heb ik er door de jaren heen al meer dan 10 op de foto gehad op Nederlands kenteken, voornamelijk op grote meetings als Dronten en Sevenum.
 
Maandag en dinsdag een gespot. Reed van Maastricht richting Eindhoven ter hoogte van meersen en een keer bij nederweert ongeveer
 
en er zijn er redelijk wat geïmporteerd, in duitsland zie je ze ook niet veel overigens, maar wel wat meer dan hier. Denk dat er zeker wel enkele tientallen van rondrijden, maar veel idd niet



en dat is niet zo gek, mensen die de ruimte nodig hebben kozen eerder voor een zafira, en mensen die dat niets uit maakte kochten de gewone 3 deurs
 
Terug
Naar boven