Project D Kadett berlina (vanaf pagina 10)

ja nou..

een c kadett!

vind ik ook leuk spul (voorkeur gaat wel uit naar de coupe) maar die link die jij stuurt, ik ken iemand die er wezen kijken is, ding schijn goed rot te zijn.
 
Wat voor de ene goed rot is

is voor een ander goed te doen :D

ik zit nog steeds op de lotto te wachten

dat ik een werkplaats kan gaan huren :jerry
 
Ik hoorde dat een spatbord van een C Kadett tegenwoordig ook al een paar 100€ kosten, dan word het nog weer een dure hobby
 
ja jij kwam de bijl niet brengen ja, dus heb ik het bijltje er maar bij neer gelegd ;)

ach ja.. dat wat anders komt later wel ;)
 
@Duurt wrote:Ik hoorde dat een spatbord van een C Kadett tegenwoordig ook al een paar 100€ kosten, dan word het nog weer een dure hobby



Als ik toch eens alles van tevoren wist.....(dan was het leven ook maar saai) Maar dan had ik mijn spatborden voor mooi geld kunnen verkopen.
 
ach.. het was mooi weer ;)

en dan ga je eens aan de slag...

vorige keer (de 1e keer) maar het blok los gemaakt van de bak en toen het blok er uit getakeld..

wat een werk man, had toen al het idee dat ik aan het prutsen was..

klopt ook wel aardig jah haha.

zo gaat het sneller en makkelijker namelijk :thumb



1980483_215782115289117_1984655209_o.jpg


en nu staat ie wat hoger haha :P

1658254_215782205289108_1005225849_o.jpg
 
nu snap ik waarom een Kadett twee sleepogen heeft



Ik ben van plan dit weekend mijn motor en bak er ook uit te halen en de 1.2S met 5 bak er weer in te zetten maar denk dat ik hem er in twee gedeelten van boven uit ga halen.
 
Ik wil eerst de motor er uit halen en dan de bak misschien naar onder er uit, maar kun je bij een 1.2 Kadett D de steekassen uit de bak trekken terwijl de auto nog gewoon op wielen staat of is dat slecht voor de lagers.
 
as je de motor dr uit hebt.. dan pluk je dat bakkie dr ja zo even uit..



zet maar gewoon op bokjes Duurt, fusees even los.. steekasjes uit de bak trekken, en dan t hele spul

in 1 keer zo naar boven
 
nou.. heb geprobeerd de steekassen er uit te trekken, vooral de korte, daar ben ik mee begonnen, best aan het trekken geweest, naar linkg gedraait en trekken, naar rechts en trekken, naar boven en naar onder.. kwam niet los.

leek steeds als ie ergens tegen aan kwam.

toen was ik er klaar mee haha, dan maar zo :P

lag sowieso al in de planning om zo te doen, maar ja, de vorige keer ging het goed om hem naar boven er uit te halen.
 
Ik had gehoopt dat als de bak los zat hij een beetje naar 1 kant kon schuiven en een beetje omhoog/omlaag en je de steekassen zo uit de bak kon trekken.

Kan dan ook gelijk ook de lekbak er onder houden voor de olie.

Auto hoeft dan niet van de brug af en kan er overal bij.



@soepkiepe, steekassen wip ik er vaak uit met twee bandenlichters.
 
Hij krijgt bij mij zijn 2de leven in de cross met een 2.0 8v gsi.



Soms kun je beter andere casco's opzoeken, of je wilt wel erg veel werk hebben.

En goeie D-kadettjes met weinig werk kun je nog wel een keer vinden met kapotte motor ofzo.



Zoals ik zal hier binnenkort ook een topic openen van mijn oude opel combo. En het aankomend kadettje.
 
@soepkiepe wrote:nou.. heb geprobeerd de steekassen er uit te trekken, vooral de korte, daar ben ik mee begonnen, best aan het trekken geweest, naar linkg gedraait en trekken, naar rechts en trekken, naar boven en naar onder.. kwam niet los.

leek steeds als ie ergens tegen aan kwam.

toen was ik er klaar mee haha, dan maar zo :P

lag sowieso al in de planning om zo te doen, maar ja, de vorige keer ging het goed om hem naar boven er uit te halen.



Staat de bak uit versnelling want als ik mij niet vergis blokkeerd t anders met eruit trekken.

Kan mij vergissen natuurlijk maar heb er zelf ook al mee liggen kloten.
 
Terug
Naar boven