Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Bedankt voor de reacties allemaal! Ik ga vanmiddag de waterpomp eruit halen en vergelijken.
Kan iemand vertellen of de pompjes van de C14NZ en X14SZ inderdaad verschillend zijn?
Wanneer ik online ga zoeken zijn de pompen die ik vind compatibel van c12nz tot x16szr zegmaar.... Ik zou denken dat bij alle 8 kleppers smallblock motoren dan dezelfde waterpomp gebruikt wordt... Maar dat is dus niet zo?
Maar daarom vind ik het zo vreemd. Als in alle modellen dezelfde pomp gaat, vind ik het vreemd dat waarschijnlijk in de waterpomp toch een paar mm verschil zit. Wellicht dat in de loop der jaren toch het een en ander gewijzigd is wat je met het blote oog niet ziet, het fysiek wel past allemaal en dat je dan dit soort taferelen krijgt.
De spanner stond gewoon helemaal met de wijzer naar beneden en de riem was beide kanten 90 graden kantelbaar zowat... Geluk mee gehad dat ik dat nu zie!
Inmiddels een nieuwe Gates set [KP15310XS - Riem, Waterpomp en Spanrol] gemonteerd. Van tevoren vergeleken met de Contitech waterpomp die ik geleverd heb gekregen, er zit daadwerkelijk een tweetal mm verschil in bij de poelie.
Het torretje snort weer heerlijk en het riempje blijft mooi op zijn plaats! Bedankt iedereen.