Turbo Fans Film Topic


ging toen fout bij golden demonstrator toen ze met ons mee naar switserland waren. De wagen hadden ze heel zwaar staan en omdat er maar 3 trekkers waren, die van ons en Brutus konden de trekkers bijna niet afkoelen waardoor dit resulteerde in een kapotte turbo voor de golden demonstrator en die van Brutus klapte bij het optoeren.

volgende dag hebben we er nieuwe turbo op gezet en liep weer als een zonnetje.
 
jah daar was ik bij, was wel vet hele zijkant motor weg:D

Altijd vet je staat vlak langs de baan, en altijd afwachten wanneer zon blok ploft, kan voor je neus zijn :vertag, sommige blokken wordt je gewoon bang van, die v12 vliegtuigmotoren bijv.
 
ja klopt dat is de ouwe van rob van de waal. De nieuwe de Terminator klapte toen in Weseke helaas.. maar inderdaad is altijd maar afwachten ofdat het goed gaat, mja dat krijg je als je op de limit zit. opzich klappen de v12 niet vaak gelukkig. Omdat daar ook de pk per cilinder wat lager ligt.



groeten,

Meindert
 
@sjoerdie



Erg goed gevonden, maar voor jou is deze beter, voor als de corsa eens niet loopt , kun je altijd nog zo in de corsa gaan zitten :jerry






Gr.kerni
 
Terug
Naar boven