Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ben nu ongeveer 1.5 jaar bezig met de echte restauratie!
Maar in het begin wist ik nog niet dat ik het zo zou aanpakken.... Eerst was ik hem gewoon aan het poetsen enzo, maar van het een kwam het ander en heb pas later besloten hem helemaal te gaan strippen!
hoe heb je die versnellingsbak weer zo netjes gekregen?
gewoon overgespoten?
erg leuk zo'n doorzichtige verdelerkap:thumbupwaar heb je deze vandaan?
gr Tiedo
He Tiedo, nog bedankt voor de mooie reactie's!
ja heb eerst met verschillende staalborstels op de boormachine alle vieze troep en tectyl (ze hebben een keer de hele maar dan ook echt de hele onderkant getectyleerd:hmmz) er af geborsteld!
Daarna heel goed ontvet, en toen met velgen lak van motip (silver) gespoten!
De doorzichtige verdelerkap heb ik besteld bij een hotrod site voor vw kevers! die hebben vaak de zelfde onsteking!
kijk zoiets hoop ik dus binnen 2maand ook van de grond te krijgen ghehe
dat spuiten waar is dat gebeurt ? ziet dr donders strak uit !
verder suc6 met de verdere opbouw
Oke, nou jij ook veel succes dan!
Hij is gespoten door een bekende van mij....
Vader en zoon, zijn zoon is plaatbewerker en zijn vader spuiter! Hij werkt bij care schadeherstel, en hij huurt dan een cabine op het werk en heeft hem thuis, in alle tijd, bij zijn eigen garage strak gemaakt!
Ja het is een moeilijke kleur... maar ze hebben het echt super strak gespoten!