Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
hoe werkt dat eigenlijk met die roest? Kaal krabben in in de regen zetten neem ik aan?
Kan ook nooit meer dan een jaar of 3 goed gaan lijkt me, voordat de gaten erin knallen :hmmz
Gewoon eff mooi opschuren en dan zoutwater erop gooien.
Hoelang het goed blijft zou ik niet weten... Hoor van verschillende dat je er dan blanke lak over moet spuiten en dat het dan lang goed blijft maar daar geloof ik eerlijk gezegt niet in.. Roest is roest en blijft altijd vreten als je er niks aan doet..
word wel eens gedaan met blanke lak erover maar dat is het n et niet vind ik blinkende roest veel bedrijven kunnen ook de auto spuiten zodat het eruit ziet als roest maar ik vind persoonlijk mijn kadett dan meer oldschool lekker primer grijs zwarte kap enz mocht er ergens eens wat roesten so be it een deuk lekker laten zitten moet alleen nog vele stickre voor op mijn ramen hebben eens kijken of er iemand ze wil doneren als ze wat hebben liggen en ik moet nog wat oude meuk hebben voor op het imperial heb wel al een melkbus iemand nog wat liggen ?
iedereen zn interpretatie is toch anders, gewoon lekker bouwen wat je zelf mooi vind, en hoe je het beesje noemt maakt daarna toch weinig meer uit.
volgens mij is er geen patent ofzo op hoe een "rat" eruit moet zien, volgens sommige moet hij vol roest gaten zitten, andere zeggen weer dat het een on afgemaakte restauratie moet zijn...
ok mayhem oldschool dan blijft wel lekker geil uitzien en zo te zien ligt hij aardig laag bij de banden weet iemand trouwens als ik een setje 13 verbreed tot hoe breed kan ik gaan als ik er 175/50/13 op wil leggen zat te denken om voor 7,5j en 8,5j achter en gezien het corsa velgen zijn nog een 5mm spoorverbreder ivm iets te klein naafgat
kan iemand mij vertellen waar nummer 76 voor staat zie het vaker ook bij hans
groet john
Een oranje cirkel met 76 er in is het logo van een (als ik het goed heb) amerikaanse brandstofpomp keten.
M'n pa is ooit naar Canada geweest en daar schijnt die keten ook te zitten. Hij nam voor mij een antennedop van die tent mee. Oranje golfbal formaat schuimbal met een gaatje voor de antenne.
kan iemand mij vertellen waar nummer 76 voor staat zie het vaker ook bij hans
groet john
Een oranje cirkel met 76 er in is het logo van een (als ik het goed heb) amerikaanse brandstofpomp keten.
M'n pa is ooit naar Canada geweest en daar schijnt die keten ook te zitten. Hij nam voor mij een antennedop van die tent mee. Oranje golfbal formaat schuimbal met een gaatje voor de antenne.