Overzicht van ECHTE Opel specialisten.

Family man

Post weleens wat
Na aanleiding van onder andere de topics (en reacties) van huidige Opel campagne en

Opel dealer onderzoek is het wellicht goed om een overzicht (alfabetisch of per provincie) te maken van van ECHTE Opel specialisten dacht ik??!!

Dit kunnen dus allerlei soorten garages zijn (liefst wel met enige erkenning denk ik|??), dus universeel, bosch servicepunten, andere ketens (vakgarages etc) maar ook Ex dealers en goede Opel dealers..



Vind het jammer om te lezen dat veel echte mensen met een Opel hart en (diverse ook oudere en nieuwere) Opels ze eigenlijk niet bij de dealer kwijt willen en dat de dealer ondanks wat ze roepen niet echt willen.

Blijkbaar is er bij Opel (Nederland) niet voldoende besef van merkhistorie en echte liefhebbers! (Bij vw word bij elke nieuwe golf de type 1 er maar bij gehaald inclusief de ruitjesbekleding , en retro is toch al jaren de standaard...).

Vind dit nogal een vreemde houding als je ziet wat men van plan is voor de toekomst, klanten (huidige eigenaren en liefhebbers) behouden is waardevoller dan zich alleen richten op potentiele nieuwe..

Ik heb nog geen ervaring met specialisten, dus ben erg beniewd of er/en wat voor lijst er van te maken is!
 
Ik wil wel maar werd onlangs nog doorverwezen naar Opel Classic Parts in Duitsland omdat de liefhebberij door 1 of meerdere oorzaken daar niet meer aanwezig was dusja dan zullen alle dealers op de hoogte gebracht moeten worden van deze lijst met specialisten en met de juiste lokkertjes mij naar binnen proberen te krijgen om mijn klandizie te kunnen binnenhalen.
 
hier doe ik ook alles zelf.



en mocht ik er niet uitkomen, met het blote hoofd... dan raadplegen we eerst het

WereldWijdeWeb. ( lees Opel-Forum )

en anders is de telefoon ook nog wel eens gewillig.



maar.. een verkeerd plan is het niet ;)



:thumb
 
Laat mij dan maar de lijst gaan aftrappen:



Opel Classic Parts te Konz in Duitsland voor de door Mr.F genoemde originele onderdelen: http://opel-classicparts.com" onclick="window.open(this.href);return false;



GM-Tuningparts te Best, Nederland die voor ontdekking van eerstgenoemde specialist mijn primaire bron van originele onderdelen was.



http://www.gm-tuningparts.nl/" onclick="window.open(this.href);return false;



Snellen Autoschade te Nieuw Bergen in Nederland. Voor bezoekuren aan mijn project eerst even vooraf toestemming via pm vragen graag ik laat namelijk niet zomaar iedereen toe en kan dan gelijk een persoonlijk praatje houden :thumb Probeer je toch zonder toestemming te spieken dan voel ik vanzelf mijn Spidey senses af gaan daar ergens vlakbij
naughty.gif




http://www.autoschadesnellen.nl/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
@ Ghanz, ik bedoelde niet echt voor de echte klassiekers/oldtimers, maar meer voor de daily drivers tot 15 jaar ofzo (heb zelf geen technische achtergrond maar veel komt goed bij het sleutelen/opbouwern van 38 jaar oude MG (met behulp van vriend en kennis van fora en club, maar in geval van de 6 jaar oude Zafira B van mijn vrouw die altijd direct "bedrijfsklaar" moet zijnis dat voor mij geen optie)



@InjectTheVenom, hé we krijgen direct rubrieken... onderdelen, specialiteiten (bv plaat en spuitwerk), ikzelf doelde meer op regulier onderhoud! Er is dus zeker een mooie lijst samen te stellen denk ik!
 
Garage EM van der Laan,Osdorperweg in Amsterdam,gespecialiceerd in Opel,vroeger ook dealer geweest volgens mij.

Goede en eerlijke garage (eigen ervaring)

Doe in principe het meeste zelf maar soms kom ik er niet uit en dan gaan we daarheen.
 
Autobedrijf Peter Boshouwers in Roosendaal. Werkte ooit zelf bij Autoteam en is voor zichzelf begonnen. Iedere keer als mijn Astra F er vandaan komt loopt die weer als een zonnetje.
 
Ik werk zelf in een vw garage maar ook hier bij ons komen bijna alleen maar nieuwe autos voor onderhoudt. Ik heb hier nog alleen een golf 2 gezien dat was de oudste auto die hier afgelopen half jaar is geweest. De rest zijn lease auto. Maar particulier valt erg mee of het zijn vaak oudere mensen.



Maar ook hier bij opel stelde keer paar vragen over de c20xe motor, nou er moest echt iemand uit de prehistorie gehaald worden om mij wat over de c20xe te vertellen.
 
Autogarage c.a. Oomen, oude stempel degelijke universele garage.

Officieel universeel, zeer gespecialiseerd in Opel!

Van regulier onderhoud tot schade herstel.

(Is zelf ook met een restauratieproject bezig :)
 
@asconahobbyist wrote:Garage EM van der Laan,Osdorperweg in Amsterdam,gespecialiceerd in Opel,vroeger ook dealer geweest volgens mij.

Goede en eerlijke garage (eigen ervaring)

Doe in principe het meeste zelf maar soms kom ik er niet uit en dan gaan we daarheen.



Dit kan ik beamen.

Link naar hun site (het is E.M. van der Laan & Zn (Zonen)):



http://www.emvdlaan.nl/



Automobielbedrijf E M van der Laan & Zonen.

Osdorperweg 547




1067 ST Amsterdam

tel 020-6190087 bgg 06-22666710

fax 020-6107625

E-mail: info@emvdlaan.nl
 
van den Burg zoetermeer,



maar dan wel aan de KADELAAN 2 in zoetermeer.



Die hebben nog kennis van de oudere meuk, en WILLEN je nog helpen als je met een oudere auto komt.



De andere van der Burg vestigingen zijn echt de leaserijder vestigingen. (lees: Verkoop fabrieken)





Willem
 
Ik ga altijd naar mezelf... maargoed dat ben ik..



Goede service, Zeer voordelig, Goede koffie, alle tijd..







Willem
 
wordt altijd zeer correct en netjes behandeld bij Opel Deinum, in mijn oude woonplaats Franeker...! :thumb

Met name door Peter (magazijn) zoekt dingen op en uit...en stuurt zelfs op naar Aruba...! :jerry
 
De service verlening heeft Peter bij E&W Leeuwarden geleerd. :jerry

Deinum (eigenaar van t bedrijf) zelf moet je niet hebben,die komt z'n afspraken niet na.ERG teleurgesteld in deze man. :thumbdown :fy1
 
Terug
Naar boven