Opel Kadett GESPOT

@Aapje wrote:@wingersv wrote:hele dikke e in voorthuizen blankensgoed. blauw en dubbele uitlaat. de letters gsi in de kapjes bij de achterramen.

Hehe die spot ik ook vaak :)



Jou volgens mij ook vanuit m'n Ascona-C :) Witte rekord rij je toch?



ik heb wel een witte rekord :) maar die rijd nu niet. ik rij nu rond in een gele rekord e1 die op een amerikaanse taxi lijkt ;)
 
vanmiddag op het begin van de a30 bij de mc donalds een goudkleurige d met pech zo te zien. stond ook een donkere vw voor.
 
gister volgens mij een c kadett....oranje kleurige met 2 van die ronde rally/mist lampen aan de voorkant



in middelburg bij de lidl
 
imag2523.jpg




imag2516.jpg




1314549782484.jpg




:duim:
 
Vandaag (vrijdag), wie komt er weer langs...de Kadett D met de witte verbrede GT velgen.

Mag dat voor de apk, zo ver buiten de wielkasten? :agent

Die wielen lijken wel op die ik voorheen had. :thumbup
 
Gisterenavond gespot bij de A50 afslag Schijndel.

Bij de rotonde richting Schijndel, kwam er een rode of oranje C coupe aanrijden vanuit Nijmegen.

De auto had 15" ATS classic's eronder.



Was rond 20.15
 
Afgelopen zaterdag een kadet e gsi ZT-59 paars leenderweg 11:00 uur



52-91 van de week B kadet met 01 (geen oranje kleur) op de deur boschdijk 12:55 uur



Tijdje geleden een B kadet bruin met zwart vinyldak 29-16 op de Sterrenlaan 10:44 uur.
 
Rond half 4 vandaag op de Professor Doctor Dorgelolaan (wat een straat naam zeg) richting de "berenkeul"een bordeaux rode C coupe...zag er goed uit :thumb
 
En van wie is de rode C kadett sedan die al een tijdje op arnhem preshikaaf staat langs een drukke weg? (met mistlampjes)
 
Vanmorgen in de Gombertstraat in Zwolle t.h.v. verzorgingshuis 'Havezate', gespot door mijn vriendin een groenige D kadett..



Deze word geregeld gespot in de Gombertstraat..
 
Terug
Naar boven