M mayhem Hoort bij de inboedel 26 aug 2009 #61 met bouten freek? ik verwachtte van jou geen balken en ze vastzetten met hoodpins lichtgewicht was toch jou style
met bouten freek? ik verwachtte van jou geen balken en ze vastzetten met hoodpins lichtgewicht was toch jou style
C corsaboy Hoort bij de inboedel 26 aug 2009 #62 Originally posted by mayhem met bouten freek? ik verwachtte van jou geen balken en ze vastzetten met hoodpins lichtgewicht was toch jou style hoodpins op je voorbumper zijn toch echt uitstekende delen, waarmee je een ander zou kunnen verwonden.. Is dus zowel apk als dhra afkeur..
Originally posted by mayhem met bouten freek? ik verwachtte van jou geen balken en ze vastzetten met hoodpins lichtgewicht was toch jou style hoodpins op je voorbumper zijn toch echt uitstekende delen, waarmee je een ander zou kunnen verwonden.. Is dus zowel apk als dhra afkeur..
F freek corsa Hoort bij de inboedel 26 aug 2009 #63 Ik heb 2 nieuwe RVS scharnieren voor m'n ruitenwisser geregeld Verder moet ik nog iets van een raam ontwasemer hebben. De olie van de motor en bak moet ik nog verversen. Hopelijk krijg ik er APK op voor vrijdag avond.
Ik heb 2 nieuwe RVS scharnieren voor m'n ruitenwisser geregeld Verder moet ik nog iets van een raam ontwasemer hebben. De olie van de motor en bak moet ik nog verversen. Hopelijk krijg ik er APK op voor vrijdag avond.
M max Komt hier geregeld 26 aug 2009 #64 Is goed hoor, ik hoor het wel. Ontwasemer kun je gewoon zo'n dingetje van de Halfords nemen. Hoodpins afplakken met ducktape of een rubber lapje levert meestal geen problemen op bij de APK.
Is goed hoor, ik hoor het wel. Ontwasemer kun je gewoon zo'n dingetje van de Halfords nemen. Hoodpins afplakken met ducktape of een rubber lapje levert meestal geen problemen op bij de APK.
M mayhem Hoort bij de inboedel 26 aug 2009 #65 origineel gepost door corsaboy Originally posted by mayhem met bouten freek? ik verwachtte van jou geen balken en ze vastzetten met hoodpins lichtgewicht was toch jou style hoodpins op je voorbumper zijn toch echt uitstekende delen, waarmee je een ander zou kunnen verwonden.. Is dus zowel apk als dhra afkeur.. i know, maar als je ze afdekt is er toch ook geen probleem? met een rubber flap ofzo. zo worden de motorkappen hier ook altyd gekeurd, en dat gaat zonder problemen
origineel gepost door corsaboy Originally posted by mayhem met bouten freek? ik verwachtte van jou geen balken en ze vastzetten met hoodpins lichtgewicht was toch jou style hoodpins op je voorbumper zijn toch echt uitstekende delen, waarmee je een ander zou kunnen verwonden.. Is dus zowel apk als dhra afkeur.. i know, maar als je ze afdekt is er toch ook geen probleem? met een rubber flap ofzo. zo worden de motorkappen hier ook altyd gekeurd, en dat gaat zonder problemen
F freek corsa Hoort bij de inboedel 26 aug 2009 #66 Ik heb de olie van de motor en bak nu ook ververst. Het dashboard zit er in en is aangesloten. De carter ventilatie is nu weer origineel aangesloten omdat ik geen catchcan heb. De ruitenwisser is aangesloten en de sproeier installatie werkt nu ook. Ik moet de kop lampen en de motorkap nog doen, morgen heb ik een afspraak voor de APK.
Ik heb de olie van de motor en bak nu ook ververst. Het dashboard zit er in en is aangesloten. De carter ventilatie is nu weer origineel aangesloten omdat ik geen catchcan heb. De ruitenwisser is aangesloten en de sproeier installatie werkt nu ook. Ik moet de kop lampen en de motorkap nog doen, morgen heb ik een afspraak voor de APK.
F freek corsa Hoort bij de inboedel 27 aug 2009 #69 680 kilo met een jerrycan met 10 liter benzine erin. Ik heb overal het originele glas in zitten. Morgen krijg ik APK erop. Jullie kunnen hem bekijken in drachten bij de vliegstrip, ik hoop een 14,000 te rijden. Maar er is nog niets uitgelijnd, dus de grip zal wel bagger zijn.
680 kilo met een jerrycan met 10 liter benzine erin. Ik heb overal het originele glas in zitten. Morgen krijg ik APK erop. Jullie kunnen hem bekijken in drachten bij de vliegstrip, ik hoop een 14,000 te rijden. Maar er is nog niets uitgelijnd, dus de grip zal wel bagger zijn.
F freek corsa Hoort bij de inboedel 27 aug 2009 #71 Hij tikt van genot Na een tijd stil gelegen te hebben met oude olie is hij gaan tikken, dus ik heb de olie ververst en na het warm draaien was hij stil
Hij tikt van genot Na een tijd stil gelegen te hebben met oude olie is hij gaan tikken, dus ik heb de olie ververst en na het warm draaien was hij stil
M max Komt hier geregeld 28 aug 2009 #72 Originally posted by freek corsa Maar er is nog niets uitgelijnd, dus de grip zal wel bagger zijn. Leg er even een touwtje langs de voor en achterwielen voor de sporing en doe je camber met een waterpas op een vlakke vloer. Werkt goed voor weinig.
Originally posted by freek corsa Maar er is nog niets uitgelijnd, dus de grip zal wel bagger zijn. Leg er even een touwtje langs de voor en achterwielen voor de sporing en doe je camber met een waterpas op een vlakke vloer. Werkt goed voor weinig.
F freek corsa Hoort bij de inboedel 28 aug 2009 #73 Ik had redelijk grip. De tijden op volgorde waren. 13.9 13.86 13.9 14.3 hier schakelde ik mis naar de 3e versnelling. Ik had 60 feet tijden van 2.2 en 2.3, dat is slecht vergeleken bij wat ik eerder altijd reed. Maar ik heb mijn 14.000 streven overtroffen Dit project zal nu eerst even stil staan, eerst weer naar school. @ Max, ik doe het normaal ook op een cheap methode, maar daar was nu geen tijd meer voor. Ik heb namelijk vandaag APK erop gekregen en ben gelijk naar Folkert gegaan.
Ik had redelijk grip. De tijden op volgorde waren. 13.9 13.86 13.9 14.3 hier schakelde ik mis naar de 3e versnelling. Ik had 60 feet tijden van 2.2 en 2.3, dat is slecht vergeleken bij wat ik eerder altijd reed. Maar ik heb mijn 14.000 streven overtroffen Dit project zal nu eerst even stil staan, eerst weer naar school. @ Max, ik doe het normaal ook op een cheap methode, maar daar was nu geen tijd meer voor. Ik heb namelijk vandaag APK erop gekregen en ben gelijk naar Folkert gegaan.
F freek corsa Hoort bij de inboedel 29 aug 2009 #75 Dankje, ik hoop met turbo tijden onder de 12 seconden te kunnen gaan rijden
C corsaagsi Komt hier geregeld 29 aug 2009 #80 Zeker nette tijden! Ik zag dat SW16V met zijn LET 13.8 reed..