Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
vandaag rond 2 uur op de parkeerplaats bij het station in weesp, zwarte astra GSI met volgens mij een gaatje in zijn rechter mistlamp voor. Iemand van hier misschien?
Woensdag middag op de Rijksweg in Roermond (N271) bij afslag Lerop een erg mooie zwarte G-Astra met een lichtkleurige striping aan de zijkant voorbij zien komen. Auto zag er erg netjes uit en volgens mij zag de bestuurder mij ook.
Gisteren in Koningsbosch (N274) vlak bij de rotonde wederom een zwarte Astra G gezien met een lichtkleurige striping. Volgens mij dezelfde auto. Ik zag het alleen wat laat.
woensdag in tiel...bij het beursplein. Rode astra G station...Erg mooie auto, maar zag em net iets te laat...jammer. K zag wel dat ie een achterschort had en van die velgen met veel spaken..Hele mooie bak!!
Volgens mij was ie voor en zijkant ook bewerkt. Dat moet haast wel gezien de mooie achterkant en strakke velgen.
Vanmorgen om 8.05 uur gespot op de kruisingKastanjelaan/cederlaan bij het ROC een astra G OPC in de kleur ardenblue kenteken begon met 99-LZ-** had een sticker aan de zijkant op de raam van de OPC club
Edit: nu ik de foto zie kan ik hem, hij zit ook op een ander forum maar daar horen we nix meer van!!
nova
lekker suf, kenteken afschermen in je post maar hij prijkt op de auto:jerry
Tja das niet mijn zorg.. Zat al te wachten wie het opviel
Vanmorgen rond 8.00 uur op de P.zeemanstraat te Ehv, astra G met orignele voorbumper met mistlampen,achterdiffusor met dubbele uitlaat, 5 spaaks velgen,dubbele spoiler..... een boven aan het dak en een op de kofferklep en op de achterkant het plaatje Irmsher,en op de zijruit een sticker van OPEL TUNING TEAM.Kenteken 44-FB-**
net omstreeks 17:10 op de A2 richting Utrecht ter hoogte van tankstation/restaurant de lucht (zaltbommel).... Een zwarte astra G, kenteken beginnend met 62-FZ-xx
leek een beetje op een opc, maar was et niet geloof ik. Wel een opc achterspoiler en als ik me niet vergis black-chrome of zwarte velgen.... Heeeele mooie wagen! :wors
Opvallendste was wel de TE-KOOP blaadjes op de zij- en achterruiten!! :jerry:jerry