Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Als je het voor de vermogens winst doet hoet je geen remus sebering enz kopen dan moet je een mooie op maat gemaakte RVS uitlaat nemen in 63 of 76mm.:angel
Ik heb nog geen einddemper gekocht, maar al wel een tussen-demper met sportkat uit de UK. Moet nog gemonteerd worden.
Tussendemper is 63mm en zou voor de APK moeten kunnen (hoop ik) een voorkat vervanger in 63mm had ik al (met alleen de voorkat vervanger komt hij zo door de APK)
Ben niet zo zeer op Remus gefocust maar ik heb het niet zo op no-name dempers (vooroordeel denk ik)
Ik wil in ieder geval geen lawaai pijp
No-name mag wel maar goede kwaliteit en een mooie zware brom (niet te hard)
euh voor de apk geld dat je uitlaat dicht moet zijn en dat je een kat eronder hebt.
verder maakt het niet uit al heb je alleen een kat en daarna 150mm rond naar achter lopen zonder dempers zolang hij maar dicht zit en je je kat er onder hebt.
te veel geluid is alleen geldig bij politie en niet voor de rdw.
jerk en of stef waarom zoek je niet een rvs einddemperen laat je alles onder je auto in elkaar lassen ben je ook zo'n 400 euro kwijt als je de kat, midden-demper enzo al hebt dat zijn vaak wel de duurste dingen en lassen is zo'n 2 a 3 uurtjes werk
jerk en of stef waarom zoek je niet een rvs einddemperen laat je alles onder je auto in elkaar lassen ben je ook zo'n 400 euro kwijt als je de kat, midden-demper enzo al hebt dat zijn vaak wel de duurste dingen en lassen is zo'n 2 a 3 uurtjes werk
Bij mij zat die Remus demper er al onder toen ik hem kocht
Zolang die er nog niet onder vandaan valt zit die mij best
Als die eronder vandaan valt komt er wel vanaf het begin tot het eind iets nieuws onder van minimaal 63 mm
Heb net vanavond een 2.5" midden en einddemper besteld van Simons. Wordt over 1,5 week gemonteerd. Dan heb ik een 63mm systeem vanaf de turbo. Ik ben benieuwd.
Zodra het eronder zit laat ik het weten, morgen eerst even NGK Iridium bougies monteren.