Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Dat gaat zowiso aanlopen als je de wielkasten zo houd. Je kunt er wel mee rijden waarschijnlijk maar de voorkant komt tegen het scherm aan als je over een hobbeltje gaat, zeker met 60 mm verlaging.
Ik rij namelijk al met een kleinere 18 inch bandenmaat dat wat jij wil gebruiken en bij mij loopt het al aan als ik een drempel te hard neem of iets. Bij gewoon rustig de hobbels pakken en verder gewoon rijden gaat het prima.
Ik rij met 215-35-18 ook met een velg die een ET waarde van 35 heeft. En ik heb een 20mm irmscher verlaging er onder. verder alles orgineel
Met die ET waarde gaat het wel lukken. Maar met bredere en hogere en bandenmaat komen de banden buiten het voorscherm en met 60mm verlaging zowiso er tegenaan.
Misschien als je de schokbrekers helemaal 'vast' zet dat het goed gaat
ik zou het niet doen iig
Hehe, 1 minuut verschil met posten midden in de nacht
ik dacht al; die gaat vast posten, laat ik hem maar voor zijn