Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Een oude balijn van je hemeltje kun je ook pakken voor deurpennen, op de belijn draad tappen waar een busje ter dikte van de deurpen op gedraaid kan worden, een mooi gewicht met een gat erin over de balijn schuiven bovenop een grote ring lassen zodat je eigelijk een slagtrekker krijgt.
Vervolgens een dikke draadstang nemen m15 ofzo; hier een gat indraaien waar trekstift in past; trekstift lassen op draadstang zonder dat lasnaad breder is dan draad van de draadstang.
Huls nemen breder dan draadstang, boven op huls bout lassen die past op draadstang
vervolgens
een paar dagen vooraf inspuiten met innotec kruipolie ofzo
plaatjes (afwerking van mijn tooltje kon beter, maar heb het snel snel in elkaar gestoken...):
Ik heb er echt werk aan gehad om deur los te krijgen, was echt niet evident. Heb de scharnieren ook echt moeten verwarmen om t ding los te krijgen. Heb eerst ook geprobeerd met stift en koevoet en er maar op los mokeren, maar geen beweging erin te krijgen. Uiteindelijk wel via trekkersysteem.
De hele uitbouw zit er nu aan met grote popnagels (5-14mm kop), definitief:
Alleen die 3-delige voorbumper zit nu (nog) alleen maar vast met de twee steunen die de kokers in steken. Dit lijkt mij eigenlijk niet voldoende; is toch een behoorlijk oppervlak waar bij 200+km/h fikse krachten op komen. Weet iemand of deze normaal gesproken nog ergens anders aan vast zit (geschoord?). Ik wil het zo in ieder geval niet laten.
Je kunt in de onderrand van het middenstuk een alu koker 10x10 in lamineren met als schoor 2 10x10 kokertjes naar je stabi ophanging.
Aldus gemaakt (niets gelast; alleen geboord en getapt). Mooie lange M10 bout met 65mm schroefdraad. Gat in geboord en M5 in getapt, stukje pijp met inwendige diameter 10mm.
Werkte perfect; was 'een eitje' op deze manier :thumb
Andere deur zit er al in en lijkt goed te passen. Kleuren combinatie is nog niet ideaal.
Lijkt me wel logisch, of ik moest alleen het dak en de rechter deur overslaan. De rest moet in ieder geval. ( nu komen er vast andere kleur suggesties haha)
Op het oog misschien geen spectaculaire veranderingen. Toch is er wel voortgang geboekt.
Kofferdeksel pas gemaakt. Zijkanten van de over-breedte onder de spoiler dichtgemaakt (polyester laminaat). Kofferdeksel slot aangebracht (kan ie toch afgesloten worden) en 2 verende ooghaken.
Middendeel van de voorspoiler aan de onderkant bevestigd, daar waar origineel ook de keienvanger gepuntlast zit. Deze steun heeft ook nog een bevestigingsfunctie voor de oliekoeler (die oorspronkelijk afsteunde op de onderrand van de keienvanger). Nu zit het middendeel wel goed vast.
Ook de kunststof motorkap onder handen gehad; motorkap-clipsluitingen aangebracht, ruitensproeier gaten. Past mooi, valt me niet tegen.