goed, dat is al een indicatie, maar het staat ook gewoon in de zijkant van je kop geslagen met slagletters, naast het vierkante dekseltje aan bougie zijde.
Het scheelt weer wat werk en pakking.
Welke nokkenas leuk is begint altijd met de vraag; wat wil je er mee. er zijn vele soorten die in een bepaald toerental gebied leuke dingen doen, maar die weer voor andere zaken bijzonder lastig zijn.
Kijk even op de site van Kent:
http://www.kentcams.com/ daar staat bij types nokkenas omschreven wat je nodig hebt (andere veren/stoters,..etc.) en wellicht is daar je keus te maken.
Pk's en Nm's is ook altijd lastig voorspelbaar, dat hangt ook van vele zaken af en niet alleen wat je aan type injectiesysteem hebt, ook de staat van je motor, kop, bewerkt of niet, krukas en aanverwante zaken uitgebalanceerd,....etc....etc.
Maar wil je het persé weten dan moet je deze man eens vragen