Zo, vandaag sinds een halve maand weer eens iets aan de manta gedaan. Heb het momenteel even druk met zaken als school, werken en beunen. Ook kan ik op het moment even niet vooruit omdat ik bezig ben met ons hok achter de garage in te richten tot straalcabine. Heb ook een complete set PU bussen voor onder de manta besteld bij Ferdie:thumbup
Heb vandaag nog even mn oude casco helemaal kaalgemaakt, en nu zijn alle delen eraf. Remdrukverdeler, stuurkolom behuizing en de achteras zijn nu ook weg.
achteras verwijderd. Wel fijn zeg, een heftruck. Mooi de dempers losgeschroefd en de auto langzaam omhoog getilt, toen kon ik de veren er zo uitpakken
de achteras, kan zoals je kunt zien wel een goede beurt gebruiken:
en het casco op zijn laatste rustplaats (voorlopig)
Dan heb ik nog 2 vraagjes. Moet ik straks met mijn verlagingsset, dus korte gele koni's en -60 veren de hulpveren nog terugplaatsen? volgens mij niet.
En hoort de behuizing van de stuurkolom iets krom te zijn onder, of moet ik die weer even recht maken?