R Rinny3 Lid 7 sep 2018 #1 Hallo jongens, dit is de eerste keer dat Ik iets vraag aan jullie. :help: weet iemand wat het probleem kan zijn bij een zware bediening van het koppelingspedaal van een zafira a 1.8 16v van 2001. Alvast bedankt voor de reacties
Hallo jongens, dit is de eerste keer dat Ik iets vraag aan jullie. :help: weet iemand wat het probleem kan zijn bij een zware bediening van het koppelingspedaal van een zafira a 1.8 16v van 2001. Alvast bedankt voor de reacties
R Rinny3 Lid 8 dec 2018 #3 Hallo, Ik heb het opgelost door nieuwe remvloeistof in het gehele systeem te doen. Koppeling gaat nu weer lekker soepel.
Hallo, Ik heb het opgelost door nieuwe remvloeistof in het gehele systeem te doen. Koppeling gaat nu weer lekker soepel.