Gsi vermogensverlies....

de meetwaardes is met een kapotte katalysator gemeten,



ik heb nu ook 3 storings:

P0130 - O2 Sensor 1 Incorrect Signal

(08) - Not present



P0170 - Lean Exhaust

(02) - Not present



P0420 - Catalyst Efficiency Above Threshold

(00) - Not present



Dus dat zou misschien kunnen verklaren dat de waardes zo de pan uit reizen.

ik heb kunnen regelen dat de katalysator onder garantie word gemaakt.

zodra ik hem terug heb laat ik de auto nogmaals goed controleren.
 
Ben benieuwd, maar zonder kat moeten de waardes gewoon normaal zijn. Die waardes zijn de reden dat de kat stuk gaat... omdat er brandstof gaat verbranden in de uitlaat door het te rijke mengsel.
 
Van de week heb ik de gereviseerde katalysator er onder gezet, er zit nu een metalen geraamte in. (kan meer hitte verdragen etc.)

Helaas loopt de motor nog niet super.

klachten zijn: de motor schudt tijdens stil staan voor stoplicht, en onder het rijden.

overigens staat na 1 dag p1405 egr feedback sensor ook weer in de fault codes, terwijl er recent een nieuwe op zit.

als de motor warm is start hij soms heel moeizaam.. net of de accu het niet aan kan...



Is het dan misschien toch mijn ecu?! :cry :cry ik weet het niet meer, ik word er helemaal gek van :(

wie kan mij nog wat tips geven..?
 
Gaat de motor wel makkelijk rond? Of duurt het heel lang voordat ie eindelijk aanslaat? Extra massa al gelegd? Direct van accu naar motor?
 
@CarloAstra wrote:Gaat de motor wel makkelijk rond? Of duurt het heel lang voordat ie eindelijk aanslaat? Extra massa al gelegd? Direct van accu naar motor?



soms start hij wel goed en snel, en nee nog geen extra massa's gelegt.



kat vervanger is geen optie voor mij omdat ik het spruitstuk kat systeem heb.



heb er vanavond ook weer een storing bijgekregen: Lean exhaust p0170.... :wtf
 
Hallo mensen,



Even weer een update,

Ik heb inmiddels de katalysator leeg gehaald omdat deze weer stuk was en ik geen zin had om nogmaals een nieuwe te kopen.

de auto is meerdere malen naar de garage heen geweest vanwege weerkomende storingen : P0170 (lean exhaust), P1405 (EGR Valve Feedback Voltage Low), P0420 Catalyst Efficiency Above Threshold.

op advies heb ik de MAF sensor, krukassensor en de (EGR nogmaals) vervangen voor een orginele.

Daarna is de ecu geherprogrammeerd/geupdated. en het bleek een week goed te gaan totdat ik tijdens het starten vandaag weer het (svs) lampje zag branden.. :puke



Resultaat uitlezen:

P0170 - Lean Exhaust

(02) - Not present

P0130 - O2 Sensor 1 Open Circuit

(04) - Not present

P0420 - Catalyst Efficiency Above Threshold

(00) - Not present

P1525 - Limp Home Position Error

(00) - Not present

P1550 - Electronic Throttle Control Engine Stop

(08) - Not present



ik word hier ziek van :puke, mijn ideén en geld zijn op :cry

wie o wie heeft nog een idee?



Groetjes Henk
 
Terug
Naar boven