Ecu Vectra Diesel Programmeren

Goedenavond,

het volgende is de situatie:

Vectra-B-CC; X2.0DTL heeft een nieuwe motor gekregen. Precies hetzelfde type, en kan op de oude ECU lopen. Echter, starten gaat natuurlijk niet, de oude sleutels passen niet bij de nieuwe motor (met aanslepen start en loopt de auto wel gewoon). Oplossing zou zijn om de ecu en het contactslot en alles in te bouwen, maar misschien kan het ook makkelijker?



Is het mogelijk om de oude of nieuwe sleutels, de ecu en de motor zo op elkaar af te stemmen dat de auto kan starten en lopen?



Ik hoop dat jullie me kunnen helpen!
 
zo ver ik weet niet.

je zou toch de contactring en ecu overmoeten zetten inclusief sleutel chip die in de ontvanger zit(zijkant geplakt/houder).
 
Ok dank voor jullie reacties. Dus alleen de sleutel en ecu moeten bij elkaar horen?

Feit is, de auto start niet met deze combinatie. Zou er dan iets anders aan de hand zijn? Iets met startrelais?
 
Hoe kom ik er nu achter wat mijn probleem is?



De sleutel en ecu horen bij de auto.

De auto kan wel op contact en kan worden aangesleept.



Echter starten (startmotor) wil niet rondraaien. Is dit een startblokkering? Of moet ik gaan kijken of mijn startmotor stuk is (deze is nieuw)?



Zal bij de startblokkering de motor wel voorgloeien?



Veel vragen, wie helpt me?
 
Oh had het even niet gezien. Dank voor je aanbod svdk. We hebben uitgevonden dat de startmotor geen stroom kreeg, inmiddels is dat opgelost!

Starten gaat nog niet helemaal lekker (diesel toevoer moet nog ontlucht worden), maar er zit al veel meer leven in!
 
Terug
Naar boven