Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik begin nu te twijfelen of dit wel uit elkaar kan.
Wat ik kan zien en begrijpen is dat er een pennetje dwars door het afgebroken asje gaat maar ik zie niet hou ik deze eruit kan krijgen.
Nergens is er een uitsparing te zien om het pennetje langs te verwijderen.
Aan de ene zijde is het pennetje ongeveer 5 mm dik en aan de andere zijde de helft dunner, als als het pennetje eruit moet kan dat maar een kant op maar nergens ruimte dus.
en voor zover ik zie moet hij er wel uit voordat de cilinder met plaatjes en sleutel uit de behuizing geschoven kan worden richting de sleutel. Of zie ik weer iets simpels over het hoofd mischien? :jerry
Heb me rot lopen zoeken ook op het forum in de howto's en topic's maar ik kom er niet uit.
Dapper dat je dat probeert. Ik zou zelf met een hele stapel veertjes en plaatjes eindigen Naja, een andere cilinder en sleutel is altijd nog de backup actie.
De aanhouder wint. Gelukkig ben ik stront eigenwijs. :jerry :jerry
Okay hoe heb ik t gedaan, draai de sleutel door tot aan de maximale aanslag, dan heb je de ruimte om het gewraakte dwarspennetje net genoeg met een klein plat schroevendraaiertje in te drukken.
Dan kan je hem nog net iets draaien en schiet het door naar de sleuf in het aluminium huis en komt het pinnetje met veertje eruit.
Dan kan je de cilinder met slotplaatjes uit het huis schuiven.
plaatjes bij het praatje:
Nu even afwachten of dockedmarc een contactslot voor me heeft en anders gaat die zoektocht verder.
Alleen een contactslot met sleutel voor dit type sleutel is genoeg, dan kan ik van twee een maken en alles weer netjes op een sleutel draaien.
(ik weet niet zeker of de sloten van b.v. Manta en deze uitwisselbaar zijn vandaar).
Nee nog niet maar t is geen daily driver he dus ik heb er geen haast mee, en mischien word er in Sevenum wat gevonden voor me alleen kan ik zelf niet gaan helaas vanwege andere verplichtingen. :swear