Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Calibra 4 Motion by Botter Tuning update 27/12/2015
Nehh was er zelf ook al een beetje op uitgekeken.. De huidige Rieger bumper ging ook doorhangen bij een van de koplampen waardoor je een lelijke spleet zag . Dus vandaar maar n beetje cleanen die hap! Had de Riegerlip toch nog los liggen (zat bij de verbredingskit) anders ligt het allemaal maar in de weg :jerry
@kadett4x4 wrote:Nee nee nee, je moet niet met een ander mee doen.
je moet doen wat je zelf wil, anders is het straks een calibra van 20 in een dozijn.
lekker je eigen stijl aanhouden, doe ik ook.
het is jou auto, en niet van een ander, anders mogen ze ook mee betalen :jerry :jerry
Sinds september 2012 staat ie helaas stil.. Dus tegen mei zijn we alweer 3.5 jaar verder.. De tijd gaat gelukkig ook net zo snel dus sta ik er niet zo vaak bij stil :jerry :jerry :jerry
Haha denk dat die het wel wint van mij hoor. Was een 500pk 4x4 dacht ik. Alleen die zal wel wat kilotjes minder wegen.. Jammer dat ik dat toen niet bewust kon meemaken haha, was toen maar een paar jaar oud :hmmz Maar blijft supermooi om het te zien.. Vooral de lijnen van de auto!
Vanmorgen trouwens gebeld dat de rechtse sierlijst binnen is, vanmiddag maar even ophalen.