Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
bedankt voor het kompliment. en dan komt ie uiteraard ook op internet in dit topic.
de commodore ook. hij komt uit barendrecht(is een uur rijden van ons af) en hij weet dat we perfect werk afleveren. dus belt ie ons op om zijn auto weer lopend te krijgen en er meteen een apk''tje op te gooien. hij weet dat zijn auto nu goed terecht is! en dat ie in septmeber met een mooie commo trouw kan gaan rijden na 7 jaar stil te hebben gestaan:thumbup
mooi om te horen want dan is het voor jullie 1 uur en 10 minuten rijden naar mijn stekkie :thumbup:thumbup:thumbup
voorlopig wil ik er nog niet aan denken dat m'n kadett langs moet komen, zoals hoe hij er nu bij staat gaat hij nog wel een jaren mee..... maar ik heb nu wel alvast m'n adresje ALS hij tegen die tijd langs moet komen
tis veels te druk, en de manta word daarom even opzij geschoven. de klant heeft er ook geen haast bij. dus als er niks in de agenda staat, dan komt de a manta aan bod.:thumbup
ja klopt, der moest weer ff een update komen vond ik. maar ik kan wel foto's posten maar dat is van de opel-chev in de kleur. maarv dat was een verassing voor 15 mei... dus ja.
ja klopt, der moest weer ff een update komen vond ik. maar ik kan wel foto's posten maar dat is van de opel-chev in de kleur. maarv dat was een verassing voor 15 mei... dus ja.
je doet het er maar mee:argue:jerry [/quote]
erg jammer van de reactie had ik niet verwacht van een auto garage:hmmz