Net de banden maar eens onder hogere druk gezet, 2.9 bar achteren en 2.6 bar voor. Lijkt wel of de herrie al iets minder is.
Volgens mij kunnen de banden wel links rechts gewisseld worden, er staat alleen een outside indicatie op en geen draai richting. Ik denk dat ik volgend seizoen de banden maar eens kruislings ga omzetten in de hoop dat de gecupte banden hiermee weer iets rechter slijten.
Ik realiseer me net dat het theoretisch mogelijk is dat de 200+ km/h rit op de Duitse autobaan toch wel eens de veroorzaker kan zijn van het plotselinge cuppen. Deze rit heb ik waarschijnlijk op een te lage bandenspanning gereden waardoor de banden warmer zijn geworden dan normaal en dus ook harder gesleten zijn in een korte tijd.