Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Hee dennis,
Staat compleet echt als een king: BAAS king: man .
Ik ben er van mij kant praktisch uit, echter ga ik alleen voor het setje van 40/35, omdat er bij mij door de weeks best veel in de bak ligt.
Eerst gaat hij omlaag icm zwart dakje dan later de spoorverbreders.
Succes...
Velgen zien er netjes uit man, had ik niet verwacht. :thumb
Heb je de originele draadendjes ingekort ?. zag bij iemand dat de draadendjes tegen de velgen aanliep waardoor hij de sparingen in de velg iets had uit geruimd om ruimte te creeren
ow
@Dennispolly wrote:zo pakketje is binnen over twee weken wordt alles gemonteerd morgen worden de velgen gespoten
montage foto's volgen.
Net compleet setje zo, toppie. Ben benieuwd.
o
Nico, spacers zijn evt. via ebay te halen. Je komt denk ik op ongeveer € 180 excl. verzend
15mm
http://www.ebay.nl/itm/EIBACH-15mm-ALLOY-WHEEL-SPACERS-Opel-Insignia-0G-A-Saloon-08-S90-4-15-025-/180787618865#ht_5804wt_1186" onclick="window.open(this.href);return false;
20mm...