Forumindex › Forums › Modellen › Vectra, Signum › Z22YH op LPG
- Dit onderwerp bevat 4 reacties, 4 deelnemers, en is laatst geüpdatet op 3 januari 2020om 09:55 door
Corsa_GSi.
-
AuteurBerichten
-
18 december 2019 om 20:29 #18370575
Hallo Opel liefhebbers!
Ik heb nog geen Opel. Maar overweeg een Signum 2.2 aan te schaffen. Ik rij momenteel op LPG en wil dat ook weer met de volgende auto. Ik weet dat de Z22YH een direct ingespoten motor is en dat LPG inbouw een andere methode is. Ik weet dat er systemen zijn die dit ondersteunen. Nu ben ik alleen zeer benieuwd naar de ervaringen met een Z22YH op LPG. Ik ben benieuwd naar jullie reacties!
Groeten van een bijna Opel bezitter
19 december 2019 om 17:08 #18370580Voor de Z22YH is er in nederland geen installatie met typegoedkeuring. Ofwel dat krijg je niet op kenteken.
Beter een Z18XE kopen. LETOP! de Z18XER op gas is vragen om problemen.
24 december 2019 om 14:38 #18370664Je krijgt hem best op kenteken met LPG, maar dan zonder G3 keuring.
Hierdoor val je in een veel duurdere motorrijtuigenbelasting categorie.
Beter op zoek gaan naar een 3.2 V6, deze motoren kunnen zeer goed tegen LPG.
Heb er zelf 225000 km meegereden op een 3.0 V6 zonder problemen.
Auto gaat er nu uit, omdat er ruim 400000 op de auto zit en hij onbetrouwbaar begon te worden qua aanbouwdelen, blok en bak zijn in perfecte conditie.28 december 2019 om 18:17 #18370734Goede avond
ik ben Dennis 47 jr en rij een Opel Signum 2.2 direct.
rij nu 25 jr Opel kadett E 2 x Astra f 2 x Vectra b 2 x omega b o ja Tigra :rolling: en nu de signum
al het 1 en ander mogen vervangen aan de signum
benzine pomp
bobine
en 3 weken geleden revisie M32 bak massa vliegwiel en koppelingsset. Voelde allemaal weer perfect aan. Verleden week APK en in 1 x er doorheen.
gister bij invoegen Dordrecht richting Rotterdam verloor auto vermogen, net of er iets werd afgeknepen. Na wat heftig bokken in nood loop. Auto loopt nu bij rustig rijden normaal, maar in 3de en 4 de versnelling boven 3000 rpm knijpt hij weer af en gaat dan in nood loop.
mijn vraag is kan dit te maken hebben met het nieuwe massa vliegwiel ? Zo ja is het voor mij garantie zo nee gaat de auto naar Bosch service center. Ik probeer dingen weg te strepen en zo reparatie kosten betaalbaar te houden. Reparatie potje aardig leeg na revisie bak 2 massa vliegwiel en koppeling???
Alvast bedankt Dennis
3 januari 2020 om 09:55 #18370855Houdt er bij een 2.2 direct z22YH ook rekening mee dat je eigenlijk altijd super+ moet tanken, omdat de brandstofpomp niet tegen E10 kan.
Die gaan dus nog al is stuk en het schijnt een dure reparatie te zijn.
-
AuteurBerichten
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.