@Fearless wrote:Nou idd. Rvs strip hoeft niet duur te zijn en als je een beetje lassen kunt kost het je alleen wat werk
Geen RVS.. Gewoon normaal staal..
Minimaal 6mm volledig om de bak heen gezien vanaf de startmotor tot aan het diff...
@bd, tuurlijk mag je het veel geld vinden voor een stuk staal.
Maar ik vind dat niet opwegen tegen een mensenleven of je eigen gezondheid..
Er zijn helaas meerdere gevallen bekend dat iemand uit het publiek dood neervalt door een stuk vliegwiel..
En Juul (corsaracer) heeft idd niet de contacten met Pieter van lachgasvullen..
Dat kun je wel tegen mij zeggen.. Maar maakt dat wat uit.. Als je daar een schild weghaalt is die gewoon goed..
Zitten stiekum nog wel wat uurtjes in.. Moet ook betaald worden. En als ik reken dat ik er zelf misschien wel een dag mee bezig ben (en met mijn lastechniek misschien wel 2) kan ik um beter kopen en die dagen gaan werken.. Hou ik er ook nog geld aan over ook nog.. Maar dat moet ieder voor zich gaan beslissen.
Zeg ik nix over maar ga dan niet gepikeerd zijn dat er geen tekeningen van zijn of dat de prijs te hoog is. Dan bouw je um toch lekker zelf.
Pieter heeft tot nu toe de eerste stap gezet in Europa om de schilden te maken, voor niet alleen opel maar diverse andere merken..
Dat juich ik alleen maar toe