x20xev inlegfilter

Zeagers

Post weinig
Hallo

Aangezien een powerfilter een tractor geluid maakt op mijn astra (x20xev), wou ik een inlegfilter erin zetten.

Nu is mijn vraag: Welke raden jullie aan? k&n, Green, Pipercross, of mischien toch iets anders?? :hmmz



Mvg Jordy
 
Dus eigenlijk maakt het niet zo veel uit welk merk. ze zijn allenmaal van goede kwaliteit.



Ik was zelf aan het denken aan een green inleg filter. heb namenlijk gehoort dat deze ongeveer gelijk is aan een k&n.



Iemand anders nog ervaringen of adviesen?
 
naar verluidt, zouden deze beter moeten zijn. maar het zou mij niets verbazen als ze allemaal het zelfde zijn, enkel ander kleurtje.
 
K&N en Green Lijken erg veel op elkaar kwa materiaal, maar een pipercross is helemaal anders ten opzichte van die twee.



Pipercross is van een soort van schuim helmaal vlak k&n en green zijn van een soort textiel, vervormd in een soort lamelen.
 
Ik denk dat ik een pipercross ga aanschaffen. Deze is het goedkoops van de 3. Dus als het niks is, is dan is het nog geen weggooit geld. king:

Hij zal uiteraard beter zijn als origineel.
 
Als je het goedkoop wilt hebben, heb er nog eentje van k&n liggen, zat in me auto toen ik hem kocht ziet er verder prima uit
 
ik heb nog een K&N voor je liggen

z.g.a.n

is nog geen jaar oud, heeft nog geen 10.000km gelopen ;)

mag je hebben voor €30
 
Terug
Naar boven