Wie rijdt welke manta

vind je het niet vervelend rijden dan?

Ik had constant het gevoel "op de bok" te zitten



Maar iedereen moet doen wat hij/zij zelf het mooiste/fijnste vind, het is zoiezo een hele mooie wagen!
 
haha ik vind hem heerlijk rijden, maar ik moet wel zeggen dat het m'n eerste manta is en ik ook echt nooit in een andere heb gereden waarmee ik deze dus kan vergelijken.



k heb die set rode koni's en veren er los bij gehad, als ik iets zelf zou aanschaffen was het waarschijnlijk iets anders geworden zodat de achterkant wel wat lager kwam, maar voorlopig ga ik daar helemaal geen geld aan uitgeven aangezien deze set technisch prima in orde is.



eerst maar eens een setje velgen laten poedercoaten, banden kopen en nog een naaf regelen voor mn irmscher stuur en dat kost al genoeg. :)
 
heb sinds een week deze manta

is een 84er GT in mei belastingvrij :D

gekocht van een maatje van me

zit wel werk in ,maar was de prijs ook na:thumbup

P1010001-4.jpg
 
foto is duidelijk maar krijg hem niet groter welk programma gebruik je het best om een degelijke foto te plaatsen

heb deze met schark gedaan :hmmz
 
Terug
Naar boven