Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
ja bedankt, op die site word 0W40 aanbevolen voor normaal gebruik. Voor sportief gebruik zal hij dan denk ik ook wel voldoen? Verder staan daar ook telkens verschillende merken bij, maar dat zal niet uit moeten maken of wel? Gewoon shelll 0W40 zal ook goed zijn dan toch?
jah, ik ben net naar de pomp geweest, en even de verpakkingen gelezen welke nou waar voor is bestemd en heb nu 0W30 gekocht, bestand tegen hoge temparaturen en sportief rijgedrag. Moet denk ik wel goed zijn.
Nu ik een paar weken 10w40 erin heb zitten verbruikt hij veel minder! Had eerst van alles en nog wat erin zitten (pas gekocht de Corsa), toen zelf olie filtertje en olie verversing gedaan.