weer een e kadett minder

Tiedo

Post vaak
helaas is vanmorgen iemand achterin mijn kadett geknald bij het stoplicht :cry zo op het eerste gezicht lijkt de schade mee te vallen, maar de trekhaak heeft de bodem wel helemaal vervormd :swear bovendien is het achterpaneel zo krom dat de klep niet meer dicht kan. heeft iemand ook foto's van hoe de kofferbak bodem er origineel uit ziet?

volgens mij is de bodem namelijk op meer plaatsen vervormd.



is weer mooi klote, want het is een bikkelharde auto verders (is echt van een oud mannetje geweest :thumb )

ik zal zo even wat foto's maken van de schade
 
hoofdpijn en een stijve nek. ambulance heeft mij vanmorgen gecontroleerd en volgens hun viel het mee.
 
heb er niet veel verstand van, maar volgens mij is ie nog wel te redden hoor.

reservewiel bak er uit slijpen en een nieuwe er in dan ben je volgens mij al heel ver.
 
hoe zijn de achter schermen nog recht ?

een achter paneel is nog nieuw te krijgen. dus dat valt wel mee



hoop dat je er zelf niks aan overhoud.

is er ook een taxatierapport van de kadett ?

anders is ie snel economisch total loss
 
wat me zo trouwens opvalt is dat dat stukje onder het achterlicht precies het zelfde is als een astra f.



van welk jaar is hij?

ik denk dat hij toch wel total los word verklaard, de schade gaat je sowieso meer kosten dan dat de dag waarde van de auto is.

dus de verzekering verklaard hem denk ik wel total los.

hopelijk niet natuurlijk.
 
als de achter schermen nog recht zijn dan is het belangrijke deel van vloer ook nog recht.



had er een knik in je achter scherm gezet dan was je vloer en achteras ook ontzet.



vrees alleen dat de auto geen hoge dagwaarde heeft.

als je dan bij een schadebedrijf komt en de spuiter moet er aan te pas komen.



wordt hij economisch total verklaart.

wil niet zeggen dat hij niet meer gemaakt kan worden
 
idd, ik ben benieuwd wat de verzekering er van maakt. hij is voornamelijk achter de reservewiel bak geknikt
 
Als hij niet allrisk met taxatie verzekerd, ben je bij een scheet al economisch total loss.

Ik had met een krasje op het achterscherm en gescheurde bumper al total loss, kreeg 500eur met behoud van 'wrak'.



Ik zou zelf bij een schadebedrijf navragen wat er nodig is m weer praktisch in orde te krijgen.. Of ze dat moeten kloppen/rekken of lassen geen idee, geen verstand van. Maar m weer in originele/perfecte staat maken kost al snel meer dan een andere auto opzoeken.
 
balen tiedo, hopelijk blijf je niet last houden van je nek. maar als de kadett nou wel total los wordt verklaard, touw aan een boom en trekhaak, en rijden maar(henkie stijl)
 
pfoe, dat red je niet op die henkie manier met een touwtje en een boom.

hij mag blij zijn dat ie er nog zo uit gekomen is.
 
@teungts wrote:balen tiedo, hopelijk blijf je niet last houden van je nek. maar als de kadett nou wel total los wordt verklaard, touw aan een boom en trekhaak, en rijden maar(henkie stijl)





Haha, Pa had vroeger ook een aanrijding met zijn Kadett E waar door zijn trekhaak naar binnenwas geduwd.



Inderdaad henkie manier, touw aan dikke boom en trekhaak en gas geven, toch mooi toender tijd 1500,- gulden gekregen en zelf gefix mede dankzij sterk touw.
 
@soepkiepe wrote:pfoe, dat red je niet op die henkie manier met een touwtje en een boom.

hij mag blij zijn dat ie er nog zo uit gekomen is.



Die rooie kadett is niet van tiedo maar iemand anders
 
gelukkig is die rode niet van mij :agent ik zag de foto's vanmiddag al, dat moet een behoorlijke klapper geweest zijn :shock:

morgen maar even bij boersma kijken, de kont is namelijk nog wel heel dus mischien.... :jerry
 
t,blijft best jammer was een leuk kadettje heb hem laats effe life gezien :thumb



hoe gaat het met jezelf verder want das natuurlijk het belangrijkste :wors
 
Terug
Naar boven