Heb ook nog een paar foto's van mijn Manta's van vroeger gevonden .
In 1985 kocht ik mijn eerste Manta dit was een 19S van Oktober 1975 maar dit was geen mooie meer er zaten wel grappige kuipstoeltjes in van volgens mij een Simca 1000 Rally 1 .
Heb hem maar een paar maand gehad en toen aan een kennis verkocht die er nog een paar jaar mee gereden heeft en is toen op de sloop beland als ik het goed heb.
In 1994 ruilde ik een A Manta in op een C Rekord
Maar dit was ook moeders mooiste niet meer . heb er een poosje zelf mee gereden maar was niet echt een fijne auto.
Heb hem toen aan een kennis verkocht die hem wilde restaureren maar is geloof ik ook nooit goed gekomen , hij heeft nog wel het originele kenteken van 1971 opgevraagt en er weer bij gekregen maar waar die Manta gebleven is zou ik ook niet weten.
O ja die deuk heb ik er in gereden , die Ford Escort waar ik tegen aan reed was total los , de Manta was iets steviger
Zal nog meer foto's van Manta's van vroeger opzoeken heb ook nog foto's van Baarlo en 25 jaar Manta maar die moet ik nog inscannen.
Groetjes Marc