M manac Post best veel 5 feb 2012 #1 Avond, Wie kan mij vertellen wat dit voor een klep is en of het normaal is dat je die hoort tikken tijdens stationair draaien? Gaat om een C z12xe
Avond, Wie kan mij vertellen wat dit voor een klep is en of het normaal is dat je die hoort tikken tijdens stationair draaien? Gaat om een C z12xe
M manac Post best veel 6 feb 2012 #2 Niemand die mij een antwoordt kan geven...kan het zelf niet vinden namelijk :swear
H Haasje17 Forumbewoner 6 feb 2012 #3 Dat is tankontluchtingsklep, deze gaat open. hoort stationair volgensmij gesloten te zijn.
M manac Post best veel 6 feb 2012 #4 Thnx voor je reactie... Dus dat tikken is niet normaal!? :???: Auto rijd verders prima.