verwarming astra H 2005

h67racing

Post weinig
Hi forumleden

Van mijn astra H (2005) word de verwarming niet warm. Kachelmotor draait wel in alle standen (van laag naar hoog) Zou de kachelweerstand kapot zijn of kan het bv ook de thermostaat zijn als die bv niet helemaal opengaat.

Edit;14-01-17. Kachelthermostaat gecontroleerd. Er zitten 3 gloeisspiraaltjes in de weerstand. Ze werken alle 3 maar op stand 4 word het niet echt warm. Ik zou denken dat in stand 4 alle 3 de spriralen moeten branden, nu is het enige verschil dat de aanjager wat harder blaast. Weet iemand voor mij of bij stand 4 alle 3 de spiralen moeten gloeien?
Tevens nog een vraag; in hoeverre werkt het koelsysteem mee in de verwarming? (gezien het vlg mij alleen een kwestie is van lucht langs de kachelweerstand jagen.)
 
Heb je je koelvloeistofcircuit gecontroleerd, of daar geen lekkage, verlies ofzo zit?
De warmte van je koelvloeistofcircuit moet gewoon direct in de binnenverluchting terechtkomen... Zeker als je de verwarming gewoon aanzet op "high".
Ik heb nu net op mijn Astra H een groot lek ontdekt tijdens het rijden, omdat er geen warmte kwam.
 
waar komt de warmte van het koelvloeistofciruit dan het interieur in? Waar zat je lekkage? Misschien wel een zwakke plek in alle astra,s maar ik kan vooralsnog nog geen lekkage vinden. Bedankt iig voor je antwoord in zoverre
 
Terug
Naar boven