het zorgt bij verlagen idd dat de as niet al in ruststand naar 1 kant toegedrukt wordt. Als je verlaagt gaat de panhardstang meer horizontaal staan, waardoor de lengte toeneemt. Dit kun je dus opvangen door hem korter te draaien.
Het is heel simpel zelf te maken. 2 opties:
1. je neemt de orginele ovale panhardstang, slijpt 1 oog eraf, en drukt aan die kant de ovale panhardstang rond in de bankschroef of onder de pers. dan moer oplassen, aan het oog een stuk draadeind lassen en je bent al klaar.
2. Je maakt zelf een nieuwe panhardstang van een ronde pijp binnenwerks 20mm. Dan kun je natuurlijk ook nog kiezen om aan 1 kant linkse draad te maken, zodat ie in gemonteerde toestand ook te verstellen is, maar dat is maar net hoever je er mee wilt gaan.