versnellingsbak m32

Timothydevisser

Post weleens wat
Beste forumleden,



mijn versnellingsbak is ver naar de kl*te er lijkt een knikker in te liggen, merk hier niks van auto schakeld perfect maar wil dit dus oplossen.

nu zie ik op marktplaats een m32 bak staan die gereviseerd is maar deze is voor een 2.0 en ik moet hem aan een 1.9 cdti leggen kan dit gewoon ?



de eindoverbrenging is 3.94



ook wil ik gelijk mijn vliegwiel en koppeling laten vervangen dus dit komt wel goed.



maar zal dit passen ?



mvg Timothy de Visser
 
als je stil staat met draaiende motor



wanneer is het een knikkerbak??



met koppeling ingetrapt, met koppeling los of allebei??
 
dan zou ik eerst voor het druklager gaan, voordat je duizenden euro's aan een versnellingsbak gaat spenderen.



in garages vertellen ze vaak nogal veel ;)



bij de seat van een collega van me zeiden ze dat ook een tijdje terug.

bak kapot (seat dealer he)

vervolgens naar de vakgarage om de hoek gegaan . . . juist wiellager stuk, bak nog prima.
 
Weet wel een adres hier in rotterdam scheelt de helft met de dealer heb de mijne ook daar laten doen doe maar mail eventueel
 
Is het niet gewoon je 2 massa vliegwiel, deze was bij mij ook helemaal op, auto reed en schakelde prima.

Maar stationair of met half ingedrukte koppeling een hoop gerammel, met koppeling voledig ingedrukt netjes stil.
 
@Vec Station wrote:Is het niet gewoon je 2 massa vliegwiel, deze was bij mij ook helemaal op, auto reed en schakelde prima.

Maar stationair of met half ingedrukte koppeling een hoop gerammel, met koppeling voledig ingedrukt netjes stil.



hey ronald!!!

dat is lang geleden!!!





maar inderdaad, dat zou ook kunnen.

nog geen ervaring mee met dual mass vliegwielen.
 
Jah noem me achterlijk hahha maar aangezien ik nu me kindje nog niet heb en in december wel leek het me nu het beste moment om het zekere voor het onzekere te nemen en me bak maar te late reviseren en direct me vliegwiel en koppeling te vervangen aangezien ik na december me geld beter kan gebruiken uiteraard.



T is natuurlijk ook niet zo simpel van we halen ff de bak eraf om te kijken wat er kapot is.

Vind de koste van een revisie noch wel meevallen ( hiervoor Jaguar str gereden )



Maar wat is wijsheid natuurlijk
 
Veel van de m32 bakken hebben ook een revisie nodig omdat deze gewoonweg niet zo goed zijn. Dus wat ik zou doen als je het niet te duur vind. Bak laten reviseren koppeling, drukgroep, druklager en vliegwiel vervangen. Dan kun je er zeker weer 100.000 km tegenaan.
 
@Opeltje17 wrote:F40 zit standaard achter de Z19DTH in de vectra/signum.



Hmm dus de kans dat ik die heb is groot, de z19dth is de 150 pk versie tog ?



Hoe kan ik zien welke bak ik heb
 
Terug
Naar boven