verschil in webers/solexen

wat is daar gaver aan?



wat betreft prestaties denk ik persoonlijk niet dat webers die echt een of andere cultstatus lijken te hebben zo gek veel beter zijn dan de rest, maar ik ben wel nieuwsgierig of iemand daar wel iets zinnigs op heeft te zeggen, ik niet uit ervaring in elk geval. :)



wat ik trouwens van een hoop mensen hoor is dat dell orto's het makkelijkst af te stellen zijn.
 
Er zit wat vermogen betreft, bij dezelfde grootte van de gaskleppen en venturi's weinig verschil in, maar het volgende:



Solexen zijn het lastigst af te stellen omdat de onderdelen moeilijk(er) te krijgen zijn en om de sproeiers te wisselen moet de onderkant los, dus sta de benzine loopt d'r dan uit.

Dell'orto's geven toch net wat betere prestaties en zijn wat soepeler om te rijden, onderdelen redelijk verkrijgbaar

Webers hebben inderdaad de "cultstatus" en de onderdelen zijn het makkelijkst te verkrijgen.

Nog steeds balen dat er geen Alfa's met carbs meer te vinden zijn op de sloop.................
 
Ik hoorde ook dat webers in de zomer en winter afgesteld moeten worden vanwege temperatuursverschillen. Solexen schijnen daar minder last van te hebben.



Ik heb nog wel een setje ADDHE 40mm Solexen met nieuwe pakkingen te koop :P
 
Terug
Naar boven