T Tuneswa Lid 12 jun 2011 #1 Hallo, Ik heb nieuwe speakers gekocht van pioneer en wil deze in de voordeuren plaatsen. De juiste diameter heb ik (16,5) maar moet nu nog een verloop ring hebben. Iemand enig idee waar ik die het beste kan aanschaffen?
Hallo, Ik heb nieuwe speakers gekocht van pioneer en wil deze in de voordeuren plaatsen. De juiste diameter heb ik (16,5) maar moet nu nog een verloop ring hebben. Iemand enig idee waar ik die het beste kan aanschaffen?
wim-v6 Forumbewoner 12 jun 2011 #2 Halffords, automaterialen zak, dealer.. je kan ze ook zelf maken van de oude originele speakers. Willem
Halffords, automaterialen zak, dealer.. je kan ze ook zelf maken van de oude originele speakers. Willem
T Tuneswa Lid 12 jun 2011 #3 Oké bedankt! Hallfords heeft alle passende maten neem ik aan? En de originele speakers heb ik niet meer. Bedankt.
Oké bedankt! Hallfords heeft alle passende maten neem ik aan? En de originele speakers heb ik niet meer. Bedankt.
wim-v6 Forumbewoner 12 jun 2011 #4 Halffords, automaterialen zak, dealer.. je kan ze ook zelf maken van de oude originele speakers. Willem
Halffords, automaterialen zak, dealer.. je kan ze ook zelf maken van de oude originele speakers. Willem
T Tuneswa Lid 12 jun 2011 #5 Oké bedankt! Hallfords heeft alle passende maten neem ik aan? En de originele speakers heb ik niet meer. Bedankt.
Oké bedankt! Hallfords heeft alle passende maten neem ik aan? En de originele speakers heb ik niet meer. Bedankt.
R rinus de boer Loopt hier de deur plat 13 jun 2011 #6 Conrad.nl heeft ze ook. Ik heb ze daar net besteld, idd ook in combinatie net Pioneers.
R rinus de boer Loopt hier de deur plat 13 jun 2011 #7 Conrad.nl heeft ze ook. Ik heb ze daar net besteld, idd ook in combinatie net Pioneers.
T Tuneswa Lid 15 jun 2011 #8 Op conrad.nl kan ik toch echt geen verloop ringen vinden... ben bij halfords geweest en die kunnen de juiste ringen niet bestellen. Enige suggesties?
Op conrad.nl kan ik toch echt geen verloop ringen vinden... ben bij halfords geweest en die kunnen de juiste ringen niet bestellen. Enige suggesties?
T Tuneswa Lid 15 jun 2011 #9 Op conrad.nl kan ik toch echt geen verloop ringen vinden... ben bij halfords geweest en die kunnen de juiste ringen niet bestellen. Enige suggesties?
Op conrad.nl kan ik toch echt geen verloop ringen vinden... ben bij halfords geweest en die kunnen de juiste ringen niet bestellen. Enige suggesties?
R remutr Loopt hier de deur plat 6 mrt 2013 #11 Ik zit met hetzelfde probleem pioneer 17 cm maar ze passen niet. moet je van de oude spakers de rand halen waar de schoeven door zitten?
Ik zit met hetzelfde probleem pioneer 17 cm maar ze passen niet. moet je van de oude spakers de rand halen waar de schoeven door zitten?
W Wesssup Lid 7 mrt 2013 #13 ik zou even bij profile informeren, heb ik ze ook gehaald. voor een JBL GTO 6508C en die maat is ook 16,5cm.
ik zou even bij profile informeren, heb ik ze ook gehaald. voor een JBL GTO 6508C en die maat is ook 16,5cm.
R remutr Loopt hier de deur plat 6 mrt 2013 #14 Ik zit met hetzelfde probleem pioneer 17 cm maar ze passen niet. moet je van de oude spakers de rand halen waar de schoeven door zitten?
Ik zit met hetzelfde probleem pioneer 17 cm maar ze passen niet. moet je van de oude spakers de rand halen waar de schoeven door zitten?
Corsa_GSi Hoort bij de inboedel 7 mrt 2013 #15 Dan ben je bij een Halfords geweest die ze niet wil bestellen....
W Wesssup Lid 7 mrt 2013 #16 ik zou even bij profile informeren, heb ik ze ook gehaald. voor een JBL GTO 6508C en die maat is ook 16,5cm.
ik zou even bij profile informeren, heb ik ze ook gehaald. voor een JBL GTO 6508C en die maat is ook 16,5cm.
J joop1970 Hoort bij de inboedel 7 mrt 2013 #17 http://www.pimtensen.nl/car-hifi/10...tra-vivaro-meriva-zafira-signat-s60-4830-017/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.pimtensen.nl/car-hifi/10...tra-vivaro-meriva-zafira-signat-s60-4830-017/" onclick="window.open(this.href);return false;
Corsa_GSi Hoort bij de inboedel 7 mrt 2013 #18 Dan ben je bij een Halfords geweest die ze niet wil bestellen....
R remutr Loopt hier de deur plat 7 mrt 2013 #19 Hoi Joop, Ik heb op de web-site zitten kijken. Maar ik denk dat ik ergens overheen kijk. Ik heb een setje 17 cm pioneer speakers liggen en 13 cm speakers. De 13 cm kan ik 1 op 1 overzetten in de achterdeuren. Maar die ring, gebruikt de orginele opel speaker die niet?
Hoi Joop, Ik heb op de web-site zitten kijken. Maar ik denk dat ik ergens overheen kijk. Ik heb een setje 17 cm pioneer speakers liggen en 13 cm speakers. De 13 cm kan ik 1 op 1 overzetten in de achterdeuren. Maar die ring, gebruikt de orginele opel speaker die niet?
J joop1970 Hoort bij de inboedel 7 mrt 2013 #20 http://www.pimtensen.nl/car-hifi/10...tra-vivaro-meriva-zafira-signat-s60-4830-017/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.pimtensen.nl/car-hifi/10...tra-vivaro-meriva-zafira-signat-s60-4830-017/" onclick="window.open(this.href);return false;