Verlichting

ryda

Lid
Opel meriva uit 2004, gaat de binnenverlichting, soms aan en uit, onder het rijden.
Deurschakelaar vervangen, nog het zelfde, sinds gisteren brand de kilometerstand teller ook niet meer, als je de deuren open of dicht doet, vermoeden is, dat het aan de achterdeur, bij de passagiers kant zit, als je de deurschakelaar indruk, dan gaat de binnenverlichting weer uit.
Wie weet een oplossing.
 
Hoi, ryda

Of de kilometerstand teller hier mee te maken heeft kan ik je niet vertellen, denkt het haast niet.
Ik kan er niet aan uit halen welke deur schakelaar je hebt vervangen, maar als ik mij niet vergis zijn de deur schakelaars het zelfde voor en achter!,
je zou met de schakelaar die je vervangen hebt, om en om kunnen wisselen, misschien kom je het tegen welk deur schakelaar het is.
 
Hebben de 2 achterste deurschakelaar vervangen en mijn man weet zeker dat het de schakelaar van de achterdeur passagier kant is, maar er zit al een nieuwe schakelaar in,maar nog steeds hetzelfde probleem.
 
En waar kan het aan het liggen, dat de verlichting van de kilometerstand, niet meer doet, als je de deuren open of dicht doet?
 
Even voor de goede orde!, doet het licht van de kilometerstand het nu helemaal niet meer?, of gaat uit/aan als u de deur open doet?
Als de verlichting echt uit is van de kilometerstand, is het lampje stuk, ik kan mij namelijk niet voorstellen dat dit met de deuren te maken heeft.

Oké, verder moet de draden van de deur ergens contact maken, misschien een draad breuk ergens, dat wordt lastig.
En de binnenverlichting in het plafond, werkt dat wel naar behoren? aan/uit knopje.
 
Ik ben nog even aan het koekeloeren geweest!, en ik kom tot ontdekking, dat de deurschakelaars van voor anders zijn, dan achter.
Kunt u controleren en aan geven of dit bij u ook het geval is? ->Klik<-
Nummer 7 is de voordeur en nummer 8 is achter deur.
 
De verlichting van de kilometerstand, doet het wel als de sleutel in contact doet en start en de binnenverlichting doet het, alleen wij hebben de lampjes eruit gehaald, omdat het zo irritant is als.je op de snelweg rijdt en hij springt aan.
 
Terug
Naar boven