Verlagen Astra G OPC 1

Zeker goede keuze die ap veren. 40/30 gaat perfect staan. Oogt stuk sportiever en je kunt er gewoon mee over drempels. Ik rij al ongeveer 3kwart jaar mee op orginele schokdempers! Oja niet vergeten dat je dus uiteindelijk maar 20/10 omlaag gaat. Maar dat staat al super!



Aan de binnenkant van de bestuurders deur staat welke aslasten. Als ik jou was bel die gasten op en vraag welke je moet hebben. Want hier ging het al fout bij mij dat ik dus die station veren kreeg. Scheelt je een hoop gedoe :jerry



Hou rekening mee dat het even kan duren voordat je het krijgt. Bij mij duurde 1maand :puke



Gr.
 
Ik denk dat mijne meer zakt dan 20/10..

Zit na mijn idee niet de OPC veren op. Gezien mijne echt een monster truck is nu... :shock: en me buurman heb de zelfde astra geheel orgineel en die staat lager als mijne.? Ik heb ruim 5cm van me band naar wielkast..

Mijn veren zijn nog niet zo oud nog vervangen door vorige eigenaar..

Maja zijn genoeg dingen wat hij verkeerd heb gedaan met me opctje..:(
 
O ok, ja zou zo maar kunnen dat hij de standaard hatchback veren onder heeft gedaan. Wat dat betreft zal hij zeker een stuk lager komen te liggen.



Gr.
 
Waarom niet schroefset???



8lbs.jpg




Zo staat mijn opc
 
Terug
Naar boven