Verbruik C Z1.8XE

origineel gepost door D3nnis_

Ik heb nu twee keer getankt met de Vec C en verbaas me dat het verbruik nog redelijk hoog ligt, herkennen meer mensen dit?



Afgelopen keer 730 KM op een tank en 53 liter getankt.

1:13,77



Kan dit nog zuiniger?

Volgens het RDW moet de Vec-C 1:16,94 doen op een buitenweg. Dit terwijl ik bijna alleen maar op 80 wegen rijd met de auto en bijna geen stads verkeer.

Ik gebruik bijna alleen maar cruise control en schakel bij 2.500 toeren, airco word bijna niet gebruikt.



Ter informatie:

-De auto is geheel origineel op de wielen na.

-Er zitten 15" velgen onder

-Ik tank Euro 95

-Cruise control word bijna alleenmaar gebruikt

-Dagelijks bijna geen stads verkeer en veel buitenwegen



Iemand tips/advies?



(Ik snap dat zo'n auto meer benzine verbruikt en dat vind ik ook niet erg met de luxe die je ervoor krijgt, maar ik vind het leuk om eens de cijfers te halen wat het RDW zegt).





Hejj,



Ook ik denk dat je verbruik heel netjes is, zelf ben ik een rustige rijder en haal ongeveer hetzelfde als jij.

vakantierit met vel snelweg en 120 km/h kom ik op 1 op 15



Ben wel benieuwd naar je benzinemeter. Als er bij mij 50 liter uit de tank is geeft de "actieradiusmeter" 0 aan. terwijl er dan nog ruim 10 liter in zou zitten.

Wat / hoe geeft hij bij jou aan na 50 liter benzine verbruikt te hebben.



mzzl

Cees
 
origineel gepost door Henk042

Hmmm Wat een zuinige wagentjes allemaal :hmmz



Is dat zo:



Met mijn Astra 2.0i C20NE CD ('93) Station deed ik gemiddeld in de stad zo'n 1 op13 op lange stukken 100 / 120 tussen de 1 op 16 en 1 op 17 let op met airco aan!!



ik reed op de korte stukken maar iets duurder als de Escort TD90 1.8TDic 90pk ('97) diesel van mijn buurjongen (die deed in de stad 1 op 14)



Op de lange baan streefde ik hem voorbij, 1 op 17,3 naar limburg en terug, ik met airco en hij zonder (die van hem kapte ermee na de eerst 15min in deze reis), hij deed 1 op 16,4





De Vectra 2.5 V6 doet het helemaal zo gek nog niet.



Vectra-B1 2.5 V6 jan'96 handgeschakeld CDX uitvoering



Stad: 1 op 10

Snelweg Cruise 100: 1 op 16

Snelweg Cruise 120: 1 op 14,5

Snelweg Cruise 150: 1 op 12

Snelweg Cruise 200: 1 op 10

Snelweg gevloerd pedaal: 1 op 7

Stad incl sprintjes 1 op 8



Willem
 
Leuk, al die cijfers ;)

Ik heb tijdens mijn vakantie 5000km gereden in de bergen van Noorwegen en daarbij een verbruik gehaald van 1 op 13,5, niet slecht toch?

Betreft een Vectra C Station Executive, 16V, 2.2 L, Benzine...



Moet er eerlijkheidshalve wel even bij vermelden dat de maximale snelheid in Noorwegen 90km/h is :P
 
Vandaag wezen tanken, heb zeer lange stukken gereden en zuinig gereden :).



945km gereden op een tank, 58 liter getanked.

Valt me niets van tegen.



Komt uit op: 1:16,29



Meer dan dit ga ik er niet uit halen, tenzij ik de auto van gewicht ga ontdoen en als een opa ga rijden... Maar dat is niet nodig ;).
 
Terug
Naar boven