Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Niet je hele dash hoeft eruit, als het goed is kan je erbij als je het dashboard kastje demonteert, 2 clipjes aan de onderkant indrukken, en voorzichtig proberen naar buiten te drukken.
Zit als het goed is geklikt met 4 weerhaakjes. stukje stof tussen een tang doen en dan een "spijl" van het rooster pakken. voorzichtig trekken. zo zou het bij de meeste opels moeten lukken zonder iets te beschadiggen.
@jannick1990 wrote:Zit als het goed is geklikt met 4 weerhaakjes. stukje stof tussen een tang doen en dan een "spijl" van het rooster pakken. voorzichtig trekken. zo zou het bij de meeste opels moeten lukken zonder iets te beschadiggen.
Jannick1990 heeft gelijk. 1 weerhaakje is wel stuk gegaan, maar probleem is opgelost. Aan de binnenzijde zit er een beschermkapje. Hierdoor kan je niet bij de weerhaakjes komen. Aan de voorkant kapje loshalen en that's it. Ik dank jullie hartelijk