Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Je moet toch wel sportonderstel hebben als je 18'' of 19'' wil plaatsen? want als je Astra H nieuw koopt moet je die optie aanvinken en dan kun je pas 18'' en 19'' er onder krijgen. wie weet hier meer van ? misschien ook wel makkelijk om te weten.
Tot 19" inch hoef je je geen zorgen te maken... breedte zou ik max 235 nemen... breder gaat krap worden denk ik.
Je hoeft niets te controleren... als je weet dat ze onder een astra makkelijk 19" inch OPC velgen plaatsen met standaardmaat: 235 35 19
Ik neem aan dat je nietecht groter/breder zal gaan als dit... dus alles daaronder is moet zeker lukken, zou je toch breder gaan, dan zou ik het toch even nakijken
Is hij nogsteeds verlaagd?
Dan zou ik wel even uitkijken, maar ik denk niet dat dat zoveel problemen vormt.
@wim-v6 ja vindt het ook vreemd maar het staat wel in die optie lijst enige idee waarom opel dit zou doen vast om het meer te laten kosten dat is zeker. Anders heeft het toch met iets te maken denk ik.
@wim-v6 Ja dat zou kunnen lijkt me dan het enigste wat ik zo zou kunnen bedenken. maar vanaf welke motors kun je geen 15'' velgen er onder hebben ? ik heb zelf 1.9 cdti 150pk en daar kan ik geen 15'' onder hebben.