velgen astra h . tips, help

Hallo



Ik heb dit weekend zopas een opel astra h gekocht. Nu ben ik al op zoek geweest naar velgen maar ik heb geen idee van de maten enzo.



Verder heb ik volgende velgen gezien: http://opelastrah.com/facelift/opel_astra_h_facelift.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;



Iemand een idee welke velgen dit zijn?



Nu zitten er 16" op mijn astra denk ik. Aangezien de banden zo goed als nieuw zijn ben ik niet direct van plan 17 of 18" te kopen. Dus kan iemand me 16" velgen aanbevelen voor onder mijn astra h?



Alvast bedankt.
 
Die op de foto zijn volgens mij de 7,5breed x 18 inch speedline velgen van opel.

Je hebt soortgelijke in 16 inch maar weet niet of deze ook speedline heten.

(De H heeft steek 5x110 et 35)
 
De H heeft ook nog types met steek 4x100 :thumb Dus kijk eerst welke je hebt. Is bouwjaar afhankelijk!



Er is genoeg keus voor beide steken!
 
De 5-gaats maten van de Astra H zitten ook onder de Vectra C en Meriva B.

De 4-gaats maten zitten ook onder de Corsa D en de Astra G.



Misschiend dat die modellen een velgtype hebben wat je mooi vindt.
 
Die van de vectra passen gewoon onder de astra, enkel komen de wielen dan 5mm meer naar binnen, ik rij zelf met de OP1C speedline velgen van de vectra, tevens zijn die 215 breed ipv de 205 die standaard onder mijn astra zaten.



ik weet niet zeker of de ET waarde van de mevira heel veel afwijkt van de astra maar volgens mij was dat niet het geval.
 
Terug
Naar boven