Vectra station. Storend geluid voor

Sinds een aantal weken een storend geluid rechtsvoor. Lijkt op een zwabberend geluid en naarmate harder rijden wordt dit erger en wordt het geluid ook harder. Zorgt voor een licht trilling op pedalen.



Wie kan mij helpen?????



Betreft Vectra Station 2.2 16v bj 2005
 
Ook welkom hier..



Kan vanalles zijn, is het een soort zoemend geluid dat met de rijsnelheid mee gaat..



Kijk dan eens of de banden gecupt zijn, en anders klinkt het toch als een kapot wiellager.



Willem
 
Het is wel een geluid wat met de snelheid erger wordt. Maar het lijkt me geen zoemend geluid maar meer een ongelijk zwabberend geluid.
 
lastige uitleg zwabberen is meestal een fysiek iets, en geen geluid.



maar je bedoeld iets van whoewhoewhoe geluid??



Willem
 
Misschien winterbanden erop gehad en de zomer banden van achter naar voor gelegt en dus toch die cuppende achterband die nu voorop licht ??



Jan
 
Trilling op pedalen zou ik dan eigenlijk niet verwachten...

Ik zou iemand van je garage achter het stuur zetten om het duidelijk te krijgen...
 
Er is ook al een afspraak met de garage gemaakt. Valt nog onder de garantie. Maar ben toch benieuwd wat het kan zijn.

De banden die er nu op liggen zijn vrij nieuwe Michelin Primacy (geloof ik). 4000 km mee gereden. En het geluid klikt als niet gelijkmatig ronddraaiend. De trilling op de pedalen is ook gering te vergelijken met een tinteling.



Zoals je merkt een omschrijving van een leek. En dat ben ook. Maar toch, alle reacties zijn welkom.
 
Als de garage het oplapt met als gevolg dat je na je garantie een daadwerkelijke reparatie mag verwachten schiet je weinig op met je garantie.

Dus lijkt mij niet zo vreemd dat je wil weten wat er aan de hand is, als je nog een tijdje door wil met een auto.



"Onwetendheid is geen onschuld maar zonde." (even een eigenwijze spreuk erbij gezocht ;) )
 
Terug
Naar boven