Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Vectra C GTS 3.0 CDTI; Motor Rebuild Update 04-10-2015
Ja heb in mijn VGT regeling bij een slag van 4 mm een zwaar punt waardoor ik onderin soms wat vermogen tekort kom en dan ineens doorschiet zelf over zijn maximale druk. Morgen bij turbo-mot controleren wat er precies mis is.
Klopt.. zeker garantie mits er niks vanuit mijn motor is meegekomen en dat was gelukkig niet het geval. :jerry
Uiteindelijk was het een vaan die stroef liep dus compleet nieuwe VGT gekregen, hoop wijzer geworden en ze hebben ook nog extra tijd genomen voor extra fine tuning (spoelt nu nog iets eerder onder op en strakke curve) echt super service, goede prijzen en vriendelijke duisters :thumb
En omdat men hier op het forum van graag :kewlpics wil zien, bij deze