Up daten navigatie astra k

groothuis27

Post weinig
Goeden dag allemaal , ik heb in 2019 mijn navigatie systeem van mijn astra k 2016 een up date gegeven . Ik dacht dit nu 2 jaar verder weer tedoen maar er is geen nieuwe up date en die komt er ook niet volgens de dealer! Ik vind dit belachelijk voor een auto die nog 5 jaar moet worden .kunnen we pns als astra bezitters niet verenigen en zien of we wat gezamenlijk kunnen bereiken ( via mijn rechtsbijstand verzekering , kassa , radar ) ? Gaat er dus nu niet om of je het systeem wil updaten , maar wel dat je deze mogelijkheid hebt ! Laat even weten wie een idee heeft of wat wil opzetten.alvast bedankt voor het meedenken / jullie reacties.
 
Ja het is belachelijk hoe de Fransen alle opel eigenaren naaien, geen onstar meer, geen navigatie updates meer enz, en dat voor een auto die 2 jaar oud was, de oplossing is simpel, na decenia lang opel gereden te hebben is het voor mij dag opel, na deze geen opel meer, een dikke middelvinger naar de Fransen en ik ben niet de enige die opel de rug toekeerd.
 
Waarom de Fransen de middelvinger geven?

Misschien heeft GM OnStar gewoon niet mee verkocht?

Daarnaast kan Opel daar vrij weinig aan doen als de eigenaren dit soort deals maken.
 
Niet updaten van navigatie is gewoon opel (Fransen) die er geen geld meer aan uit willen geven, de kaarten worden gemaakt maar opel wil niet betalen, schandalig natuurlijk voor nieuwe auto's

Net als onstar, gaat enkel maar om het geld en dat geld van de klanten hebben ze al in hun zak en de Fransen willen niks meer uitgeven enkel de lusten hebben, opel is opel niet meer, gewoon een peugot met een opel logo, de ziel is eruit.
 
kwa onstar is simpel: is een GM product en geen opel product en PSA heeft zijn eigen systeem en gaat dat van gm dus nooit gebruiken
 
PSA had natuurlijk gewoon aan GM kunnen betalen, maar dat wilde ze niet, vervolgens laten ze alle mensen die tot voorkort een nieuwe opel gekocht hebben en grof betaald hebben in de kou staan, denk je dat je extra veiligheid hebt dat de hulpdiensten gebeld worden bij een ongeval nou dan heb je het mooi mis.

Zelfde als met de navigatie, je stikt gewoon maar, vandaar dat velen net als ik zeggen, geen opel(zeg maar peugot met opel logo) meer
 
Terug
Naar boven