Trekhaak

Ik heb een Opel Vectra sw uit 2004 met wegklapbare trekhaak in de kofferbak zit een hendel en als je daaraan trekt zou de trekhaak eruit moeten komen maar dit werkt niet. Of ik doe iets verkeerd graag enkele tips
 
Hij moet bijna plat op de vloer liggen je hoort dan idd een signaal

De trekhaak bungelt dan onder de auto vervolgens trek je hem omhoog de vergrendeling in

Inklappen gaat dus omgekeerd

Heb het zelfde systeem eronder en ben er blij mee :angel
 
Zo als ze al zeggen hendel helemaal naar beneden duwen, je blijft een lange pieptoon horen. Dan beungeld je trekhaak onder je auto en pak die vast en trek hem omhoog tot dat die vast klikt en de pieptoon uitgaat. En het inklappen gaat precies het zelfde. Fijn z'n trekhaak ben er ook blij mee.
 
Hallo allemaal,

Ik heb ook deze trekhaak, maar ben benieuwd of hier een fietsendrager op mag. Weet iemand wat het materiaal is van deze trekhaak? Ziet er niet uit als staal of gietijzer

In de handleiding van de fietsendrager staat dit:

Lichamelijk letsel kan worden opgelopen door het breken van de trekhaak. Door het monteren van de fietsendrager op een trekhaak van te zwak materiaal zou de trekhaak kunnen breken.

Monteer de fietsendrager alleen op een trekhaak van staal soort St52, gietijzer soort GG52 of betere kwaliteit.
Monteer de fietsendrager nooit op een trekhaak gemaakt van aluminium of soortgelijke lichte materialen en kunststof.
Monteer de fietsendager alleen op een personenauto trekhaak.
 
Check is hoeveel je auto mag trekken volgens je kenteken bewijs?

Denk je dat een fietsendrager zwaarder is dan dat?
 
Terug
Naar boven