A a.lai Lid 30 dec 2015 #1 Ik ben voornemens om een 2 din radio te laten inbouwen in mijn opel corsa 2011. Ik vroeg me af, of ik dan mijn tijd en temperatuur nog kan zien in mijn display?
Ik ben voornemens om een 2 din radio te laten inbouwen in mijn opel corsa 2011. Ik vroeg me af, of ik dan mijn tijd en temperatuur nog kan zien in mijn display?
K kevin2296 Lid 9 jan 2016 #2 Ik meende dat dit wel gewoon werkte, het enige dat niet werk is dat je het nummer niet meer ziet..
W WillemR Komt weleens kijken 9 jan 2016 #3 Is mogelijk, moet hoogstwaarschijnlijk wel wat aangepast worden met een Tech 2 op OP-COM. Soms kan je adapter erbij kopen dan doet paneel en eventueel stuurbediening het gewoon, adapters zijn alleen weer vrij duur, al gauw 100 euro.
Is mogelijk, moet hoogstwaarschijnlijk wel wat aangepast worden met een Tech 2 op OP-COM. Soms kan je adapter erbij kopen dan doet paneel en eventueel stuurbediening het gewoon, adapters zijn alleen weer vrij duur, al gauw 100 euro.