E ejay Lid 16 nov 2015 #1 ik heb een Monza met een slechte benzine tank. Nu hoorde ik dat een tank van een Omega A ook zou moeten passen; klopt dat? Want het lijkt me dat een tank van een omega makkelijker te vinden is.... graag hoor ik van jullie!
ik heb een Monza met een slechte benzine tank. Nu hoorde ik dat een tank van een Omega A ook zou moeten passen; klopt dat? Want het lijkt me dat een tank van een omega makkelijker te vinden is.... graag hoor ik van jullie!
C Corsaliefhebber Komt hier geregeld 16 nov 2015 #2 Langleve de zoekfunctie : :thumb :thumb viewtopic.php?f=14&t=109437
E ejay Lid 16 nov 2015 #3 @Corsaliefhebber wrote:Langleve de zoekfunctie : :thumb :thumb viewtopic.php?f=14&t=109437 Thanks!
@Corsaliefhebber wrote:Langleve de zoekfunctie : :thumb :thumb viewtopic.php?f=14&t=109437 Thanks!